728 x 90

رأی ایران در سال ۹۹

اعتراض-سراسری
اعتراض-سراسری

کاریکاتور اتاق تجمیع

آنچه از صندوق‌های نمایش انتخابات مجلس رژیم آخوندها با رأی‌شوییِ اتاق تجمیع بیرون می‌آید، کاریکاتور عصارهٔ بود و نبود کل حاکمیت است. متولیان خامنه‌ای هر چقدر هم بر عدد واقعی این بازار تحریم شده ضریب اعمال کنند، باز این اقشار مردم ایران هستند که خودشان می‌دانند با این سیرک مطرود چه کرده‌اند.

حالا بگذار پستوهای تجمیع آراء مجبور شوند فقط منویات و مصالح دیکتاتور را به عدد و رقم بدل کنند و برای آن آبروداری نمایند! اما بیچاره دیکتاتور با شهروندان چه کند که هر کدامشان یک خبرنگار هستند و به واقعیت تحریم و «نه» بزرگ خودشان واقف‌اند؟

 

تک‌پایه‌گی = شقه‌های بزرگ

آنچه از چرک‌های نظام ولایی از صندوق‌های نمایش انتخابات مجلس آخوندها تراوش خواهد کرد، گویای این واقعیت مسلم است که تک پایه‌گی‌ها همیشه منجر به شقه‌های بزرگ در جرگهٔ دولتهای دیکتاتور می‌شوند.

واقعیت ایران از پس نمایش دوم اسفند دیگر همانند روزهای پیش از آن نخواهد بود. سودای خامنه‌ای برای تک‌پایه‌ کردن نظامش، جام‌زهری است که کالبد کل نظام را درمی‌نوردد و بحران موجودیت را نسبت به امروز مضاعف خواهد کرد.

 

ایران ۹۹ و مثلث شوم

از این پس و در سال ۱۳۹۹ هر بحران سیاسی، اجتماعی، اقتصادی بدل به یک جبهه نبرد علیه مثلث شوم «خامنه‌ای ـ شورای نگهبان ـ سپاه پاسدارن» خواهد شد. بنابراین:

ـ از این پس خیابان‌ها بدل به مجلس قانون‌گذاری توسط مردم خواهند شد. از این پس نص قانون، مبارزه با ستمکاری و ظلمات آخوندیسم خواهد بود.

ـ از پس تصفیه‌های بزرگ در مجلس، آن چه از این پس رژیم آخوندی باید مدام با آن دست و پنجه نرم کند،‌ علاوه بر تشدید جنگ و جدال در درون باند ولی فقیه و اوج‌گیری بحرانهای داخلی، فشارهای جهانی علیه رژیم است که بسا بیشتر از وضعیت کنونی خواهند شد.

ـ بعد از این نمایش، کماکان جنایات نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در قیام آبان ۹۸ در حافظهٔ مردم ایران پر رنگ‌تر خواهد شد. از این پس دروغهای نجومی خامنه‌ای و روحانی و دستگاه تبلیغات‌چی آخوندها در ماجرای سقوط دادن هواپیمای اوکراینی، پروپاگاندای ۴۱ساله‌اش را در منظر مردم بیش از قبل خواهد کرد.

ـ از این پس سیطرهٔ چپاول و غارت عمومی توسط خامنه‌ای و بیتش با شتاب بیشتری نزد مردم ایران افشا و رسوا خواهد شد. این افشا شدن و رسوایی، کانون بحران را به جانب بیت فاسد خامنه‌ای سوق خواهد داد.

ـ از این پس خامنه‌ای باز هم بیشتر از قبل سوژه و هدف جنبش دادخواهی اقشار مردم ایران در رابطه با  جان‌ باختگان و شهیدان و قتل‌عام شدگان از دههٔ ۶۰ تاکنون خواهد شد.

ـ از این پس مواضع اقشار مردم ایران در قبال رژیم دقیق‌تر و رادیکال‌تر و انرژی‌شان متمرکزتر و همبسته‌تر خواهد شد. همین مردمی که از قیام دی ۹۶ تا قیام آبان ۹۸ و تحریم همه‌جانبهٔ مناسبت‌های رژیم ـ از دههٔ زجر تا نمایش انتخابات ـ بسا تجربه‌ها و درس‌ها ذخیره کرده‌اند.

ـ از این پس کماکان داستان طول و دراز اسامی و آمار واقعی شهیدان قیام آبان ۹۸ خیلی بیشتر از گذشته گلوی رژیم را خواهد فشرد و چه بسا کشف و افشای آمار دقیق آن پیامدهای سنگینی در عداد قیامی بزرگ داشته باشد.

ـ از این پس جامعهٔ ایران به سوی همبستگی بیشتری طی طریق خواهد کرد؛ چرا که تمام مرزبندی‌ها با این حاکمیت روشن و مشخص شده است.

ـ از این پس حتی بیش از قیام دی ۹۶ که جناح‌های حاکمیت را تعیین‌تکلیف کرد، باندهای حکومتی در منظر مردم ایران ــ به‌خصوص جوانان شورشی و دانشجویان ــ تعیین‌تکلیف نهایی می‌شوند. این نشانه و واقعیت را از هم‌اکنون در جریان واکنش‌های مردمی نسبت به نمایش انتخابات شاهد بوده‌ایم و باز هم بیشتر خواهیم دید.

ـ از این پس جنبش دانشجویی ایران وارد مدار نوینی از نبرد و ستیز با حاکمیت می‌شود. این واقعیت را همین روزها و نیز در قیام دی دانشجویان شاهد بوده و هستیم. دیگر کل حاکمیت در دانشگاههای ایران تعیین‌تکلیف شده است.

 

مجلس ایران: خیابان / نص قانون: سرنگونی

ـ از آنجا که سال‌هاست ایران از نجوا و زمزمه برخاسته و فریاد و شورش و تهاجم شده است،‌

از آنجا که تک پایه‌گی‌ کنونی حاکمیت ولایت فقیه به‌طور اتودینامیک منجر به شقه‌های بزرگ‌تری خواهد شد،

از آنجا که این سودای خامنه‌ای جام‌زهری است که کالبد کل نظام را درمی‌نوردد و بحران موجودیت را بسا بیش از امروز شتاب می‌بخشد،

لاجرم خیابان‌ها بدل به مجلس قانون‌گذاری توسط مردم خواهند شد و نص صریح قانون، مبارزه همه‌جانبه با ستمکاری و ظلمات آخوندیسم در مرحله سرنگونی محتوم خواهد بود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات