728 x 90

«رئیسی جنایت‌پیشه حسابرسی در پیشه»

سخن روز
سخن روز

روز جمعه ۱۷آذر همزمان با سفر رئیسی جلاد به کرج، اعضای کانون‌های شورشی با فعالیت‌های سریع خود در سطح شهر و نشان دادن شعارهایی چون «رئیسی جنایت‌پیشه حسابرسی در پیشه» و «رئیسی برو گمشو» خشم و نفرت مردم استان البرز را علیه جلاد قتل‌عام۶۷ به نمایش گذاشتند. این فعالیت‌ها با استقبال مردم کرج که هنوز خاطرهٔ شکنجه و قتل صدها زندانی سیاسی کرج در سال۶۰ را از یاد نبرده‌اند، روبه‌رو شد. در بنرها و دست‌نوشته‌های روی دیوار و پل عابر پیاده و در خیابانهای کرج این شعارها دیده می‌شد:

- «مردم کرج حضور جلاد و قاتل جوانان وطن را محکوم می‌کنند جای رئیسی جلاد در دادگاه خلق است».

- «رئیسی رئیسی ـ الحق که جانی و خبیثی. با جارو کردن رئیسی کرج را پاکیزه می‌کنیم».

- «مرگ بر رئیسی جلاد و قاتل ۶۷ از کرج برو گمشو».

- «رئیسی رئیسی تو قاتل و خبیثی».

- «از کرج برو گمشو رئیسی قاتل و بی‌سواد».

درود بر قهرمانان شورشگری که به‌رغم سفر اعلام نشدهٔ جلاد قتل‌عام، توانستند صدای مردم استان شورشی البرز را به‌سرعت بازتاب دهند.

در میان عملیات قهرمانانه و رو به گسترش کانون‌های شورشی، سرعت عمل آنها در سه پاسخ آتشین به اعدامهای خامنه‌ای ضحاک به‌راستی چشمگیر است. خلیفه خون‌ریز و جنگ‌افروز که با سرنیزه کردن فلسطین و جنگ‌افروزی در منطقه، فرصت را برای اعدام شماری از زندانیان سیاسی غنیمت شمرده بود، با سه تهاجم کوبنده به قضاییهٔ جلادان در روزهای ۱۰و۹و ۸آذر روبه‌رو شد:

۱۰ آذر- شیراز: تهاجم و انفجار در قضاییه جلادان، دادگستری کل استان فارس، دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک شیراز، توسط قهرمانان کانون‌های شورشی در پاسخ به جنایت ضدانسانی اعدام زندانی سیاسی کامران رضایی از پیشتازان قیام آبان ۹۸ در پایتخت شورش پس از ۴ سال حبس و شکنجه در زندان عادل آباد. قهرمان پیشتاز قیام کامران رضایی ۳۳ ساله ۷ ماه در سلول انفرادی زیر شکنجه دژخیمان خامنه‌ای برای گرفتن اعتراف اجباری به‌خاطر هلاکت یک بسیجی جنایتکار قرار داشت. اعدام زندانی پس از چند سال زندان یک جنایت علیه بشریت است. دژخیمان قضاییه جلادان و سر مار ولایت باید حساب آن را به مردم ایران پس بدهند.

۹آذر- قزوین: تهاجم و انفجار در قضاییه جلادان، مجتمع دادگاههای انقلاب و کیفری توسط قهرمانان کانون‌های شورشی در پاسخ به جنایت فجیع اعدام ایوب کریمی زندانی سیاسی اهل سنت از مهاباد پس از ۱۴سال حبس در قزلحصار. ایوب با ۶تن از یارانش، فرزندان سلحشور کرد، اهل تسنن از مهاباد در بحبوحه‌ٔ قیام در آذر ماه ۱۳۸۸ دستگیر و در بازداشتگاه اطلاعات ارومیه بازجویی و برای اعتراف‌های اجباری به‌شدت تحت شکنجه قرار گرفتند.

۸آذر- تهران (اسلامشهر): تهاجم و انفجار در قضاییه جلادان در «دادسرای عمومی و انقلاب» ساختمان قاسم سلیمانی توسط قهرمانان کانون‌های شورشی با درود به شهید مجاهد علی صابر که چهار روز قبل از عملیات (۴ آذر) مخفیانه در زندان لاکان رشت به دست دژخیمان خامنه‌ای اعدام شد. اتهام علی صابر (هرمز) کارگر مکانیک از هواداران مجاهدین در صومعه‌سرا، کیفر دادن سر پاسدار جنایتکار رهبر ابراهیمی در شهریور سال۶۰ بود. اتهامی که او هیچگاه در بازجویی‌ها نپذیرفت. علی صابر همسایه و سمپاتیزان مجاهد خلق علی حقدادی بود. قهرمان مجاهد خلق علی حقدادی آدرس سرپاسدار دژخیم را از علی صابر گرفت و او را در شهریور سال۶۰ به سزای جنایتهایش رساند. سرپاسدار خونخوار رهبر ابراهیمی، جلادی بود که احکام تیرباران مجاهدین را در زیر پل فلاح‌آباد در صومعه‌سرا انجام می‌داد. به‌نوشته خبرگزاری رسمی رژیم در ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ و سایتهای سپاه و بسیج و هم‌چنین رادیو معارف آخوندی، سر پاسدار به هلاکت رسیده که از او تحت عنوان سردار شهید سپاه پاسداران نام می‌برند، رهبر ابراهیمی «در درگیری دانشگاه گیلان و پاکسازی» مجاهدین و اعدام آنها در سال‌های ۵۸ و ۵۹ و ۶۰ «نقش جدی داشت».

عملیات اختناق‌شکن کانون‌های شورشی، زمستان سرد و سیاه آخوندی را می‌شکند و پرچم برافراشته مقاومت انقلابی تا سرنگونی محتوم نظام جلادان است.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/be2bc269-a974-433a-9f62-203c74391fd0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات