728 x 90

رخداد - سلطان اصلی فساد کیست؟

وقتی قربانی کردن سلطان سکه و قیر و سکنجبین افاقه نکرد و کارد فساد به استخوان مردم رسید، صدای وحشت از قیام از چارسوی نظام بلند شد.

سارا فلاحی در مجلس آخوندی ـ اول مرداد ۹ : «امروز دیگر نمی‌توان با اسامی مستعار فساد ارزی و اقتصادی را به سلطانهایی نسبت داد که پشت هر کدامشان مسئولی بی‌مسئولیت است. این مسئولان اگر پشت این سلطانها را خالی کنند این سلطانیسم فرو خواهد پاشید».

اعتراف به سلطان‌سازی برای فریب مردم، محصول ترس از مردمی است که کاسه صبرشان لبریز شده است.

تلویزیون رژیم: «داماد فراری وزیر اسبق صنعت که رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی خبرش را اعلام کردند از متهمان فساد بیش از ۶میلیارد یورویی پتروشیمی‌ها بودند».

پشت سلطان پتروشیمی کیست؟

رادیو فرانسه ۲۱خرداد ۹۸: «وزارت خزانه‌داری آمریکا علت تحریم صنایع پتروشیمی ایران را حمایت مالی این شرکت از قرارگاه خاتم‌الانبیا وابسته به سپاه پاسداران عنوان کرده است».

بله! پتروشیمی حیات‌خلوت سپاه است. علت کشتار مردم در نیزارهای ماهشهر هم حفاظت از پتروشیمی ماهشهر، یکی از شریانهای مالی پاسداران بود.

اینجا هم چند تا سلطان قربانی کردند اما تکلیف ۶میلیارد یورو معلوم نشد.

یعنی ۱۵۰هزار میلیارد تومان از سفره مردم رفت که رفت. با این پول لااقل می‌شد مشکل مسکن و خورد و خوراک میلیونها بیکار و بیمار و بی‌سرپناه را حل کرد.

یک شهروند: «اینجا ماهشهره جایی که داره پول ایران رو در میاره. حقشه این زن با این بچه ساعت ده و نیم شب تو این شرجی و گرمای ۶۰درجه اینا [نامفهوم] گردن کیه؟ چرا هیچ‌کدوم از مسئولان ماهشهر هیچ‌کدومتون غیرت ندارین؟ شرف ندارین؟ این زن و بچه فکر کنین خواهر و مادر خودتونن. تف تو شرفتون بی‌غیرتها فقط دنبال دزدی‌تونین».

سلطان اصلی فساد خامنه‌ای و سپاه جنایتکارش است که که این روزها در وحشت از خیزش مردم مثل بید به خود می‌لرزند.