728 x 90

رخداد ـ گردهمایی ایران آزاد؛‌ نوری که چشم‌های دشمنان را کور کرد

درخشش ستارگان شب‌کوب آزادی، نوری شد در دل یاران و جوانان میهن و خاری در چشم دشمنان آزادی.

دشمنانی که گمان می‌کردند جوانان را در ویروس ولایت افسرده کرده و امسال از کهکشان آزادی و آتشی که شراره‌های امید و عواطف و احساسات را روشن می‌کند خبری نخواهد بود.

آخوند آل هاشم ـ ۲۷تیر ۹۹: «جوانان هوشیار باشید مواظب باشید دشمن از جوانی شما از احساسات و عواطف شما... می‌خواهد سوءاستفاده کند».

روزنامه حکومتی اعتماد ۲۹تیر ۹۹ در شوک پخش مستقیم گردهمایی در شبکه‌یی که نباید انعکاس می‌داد نوشت: «ایران اینترنشنال» که کمتر به سراغ گروهک‌های تروریستی می‌رفت غروب جمعه به صورت زنده گردهمایی «مجاهدین» را پوشش داد.

غلامرضا مرحبا ـ مجلس آخوندی ۲۹تیر ۹۹: «اگر به موقع اقدام نکنیم فرصت جبران هم نخواهیم داشت».

از چه می‌ترسند؟

لیندا چاوز، رئیس سابق روابط عمومی کاخ سفید: «چرا رژیم از خانم رجوی می‌ترسه؟ آیا به‌خاطر این‌که تانک داره؟ سلاح داره؟ نه! او نمایندگی می‌کنه ایدهٔ آزادی رو. طرح ۱۰ماده‌ای او بیشترین امید برای آزادی مردم ایران است. او نور امیدی در تاریکی‌ها بوده».

این در حالی است که تاکنون صدها رسانه و خبرگزاری معتبر بین‌المللی این گردهمایی را بازتاب داده و سیل انعکاسات هم‌چنان ادامه دارد.

لوییس فری، مدیر پیشین اف.بی.آی: «نباید الزاماً هواشناس باشید که ببینید باد از کدوم سمت می‌وزه. امروز باد از همیشه قوی‌تر در حال وزش است به سمت آزادی در ایران».

سخنگوی مجاهدین خطاب به افسردگان نظام گفت: «جیغ‌های بنفش آخوندها و مزدوران و پشتیبانان کف بر دهان و پاسداران برون‌مرزی نظام علیه مجاهدین و مقاومت ایران، حاکی از رعشه و هذیان و لرزه‌های دوران سرنگونی است. همه با هم بترسید، بترسید، حسابرسی در پیش است.