728 x 90

قاسم سلیمانی ـ مرگ جلادان و جشن مظلومان

قاسم سلیمانی ـ مرگ جلادان و جشن مظلومان
قاسم سلیمانی ـ مرگ جلادان و جشن مظلومان

بامداد پنجشنبه ۱۳دی، در سوز و سرما و تاریکی هوا، دقایقی پس از انتشار خبر هلاکت پاسدار سلیمانی و ابومهدی مهندس، مردم عراق به خیابان‌ها سرازیر شدند و موجی از شور و شراره و شادی سراسر عراق را فرا گرفت.

نمایش فیلمها و تصاویر جشن و شادمانی تحصن‌کنندگان عراقی در میدان تحریر مورد توجه صدها میلیون نفر از مردم جهان قرار گرفت.

این در حالی بود که حکومت فاسد عراق از چند روز قبل به‌علت هلاکت مزدوران و پاسداران سلیمانی و ابومهدی مهندس ۳روز عزای عمومی اعلام کرده بود.

در ایران هم به‌مناسبت هلاکت قاسم سلیمانی حاکمان ستمگر عزای عمومی اعلام کردند اما مردم با پخش نقل و شیرینی مرگ جلاد را جشن گرفتند.

هم‌چنین در سوریه مردم جشن گرفتند و موضوع مرگ جلاد، سوژه بحث و شوخی و رفاه جوانان و نوجوانان گردید.

سؤال این بود: مگر قاسم سلیمانی چه کرده بود که این‌چنین مرگش موجب شادمانی و جشن و پایکوبی در ایران و کشورهای همسایه شد؟

 

قاسم سلیمانی قبل از انقلاب ۵۷

در روستای کوهستانی قنات نمک، شهرستان رابر در استان کرمان به دنیا آمد. در ۱۳سالگی، پس از پایان دوره‏ پنج ساله دبستان، روستای رابر را ترک کرد و سال ۱۳۵۳، به‌عنوان پیمانکار در سازمان آب کرمان آغاز به کار کرد.

در ابتدای انقلاب هیچ سابقه‌ای از انقلاب و انقلابی‌گری نداشت و برخلاف سابقه سازیهای مرسوم و جعلیات آخوندی هرگز با دیکتاتوری شاه مبارزه نکرده بود اما...

 

آغاز جنایت جلاد

قاسم سلیمانی با پیروزی انقلاب ضدسلطنتی به‌سرعت سمت وزش باد را تشخیص داد و به سپاه جنایتکار پاسداران پیوست و تلاش کرد نداشتن سابقه انقلابیگری را با سرکوب جوانان مجاهد و مبارز کرمان جبران کند. وحشی‌گری او در مقابله با جوانان مجاهد و انقلابی کرمان اولین گام او در مسیر «ترقی» در لباس ننگین پاسداری بود.

قاسم سلیمانی پس از نشان‌ دادن کارآیی خود در سرکوب، از کرمان به تهران منتقل شد و در ابعادی بزرگتر به سرکوب جوانان و انقلابیون سالهای اول انقلاب پرداخت. سپس به مهاباد اعزام شد و دست در خون هموطنان کردمان کرد.

 

قاسم سلیمانی ـ از دلالی مواد مخدر تا تجارت خون

با پایان جنگ ضدمیهنی در سال ۶۷ قاسم سلیمانی به بخش مبارزه با مواد مخدر منتقل شد. به‌نوشته رسانه‌ها سلیمانی تا سال ۷۶ سرنخ تولید و توزیع مواد مخدر از افغانستان تا کشورهای منطقه و آفریقا تا اروپا و آمریکا را در دست گرفت.

روزنامه تایمز در شمارۀ ۱۷-۱۱– ۲۰۱۱ با استناد به سخنان مقامات پیشین اطلاعاتی و دیپلماتیک رژیم از نقش مرکزی سپاه پاسداران در قاچاق مواد مخدر نوشت: «قاچاق مواد مخدر سالانه میلیاردها دلار نصیب سپاه پاسداران می‌کند. نشریه تایمز نوشته است که اطلاعات به دست آمده در مورد کنترل سپاه پاسداران بر قاچاق مواد مخدر همزمان است با اظهارات دولت آمریکا که واحدهای قدس سپاه پاسداران را متهم کرده که در تبانی با یک کارتل بزرگ مواد مخدر در مکزیک قصد داشته سفیر عربستان را در واشنگتن به‌قتل برسانند».

سال ۱۳۷۶ به‌دنبال ریزش پاسدار وحیدی سرکرده نیروی قدس و ۱۱تن از سران پاسداران میدان بیشتری برای قاسم سلیمانی باز شد و او به فرماندهی نیروی تروریستی قدس رسید. از آن پس مستقیم دست در خون مردم منطقه کرد و وارد معامله با خون جوانان و کودکان در عراق و سوریه و لبنان شد.

 

قاسم سلیمانی ـ کودک کشی و جنایت در سوریه

نگاهی به تصاویر کودکان قتل‌عام شده سوری که به دست پاسداران خامنه‌ای و تحت فرماندهی مستقیم قاسم سلیمانی کشته شدند، آن‌چنان دردناک است که به‌سادگی نمی‌توان باور و تحمل کرد. تصاویری که سقف جدیدی از جنایت را به‌نمایش گذاشت و جهانی را تکان داد.

جنایتی که خامنه‌ای و قاسم سلیمانی در سوریه مرتکب شدند، یکی از کم‌نظیرترین جنایتهایی است که در تاریخ معاصر بشریت اتفاق افتاده است. قاسم سلیمانی با حکم خامنه‌ای انقلاب دموکراتیک مردم سوریه را در همدستی با بشار اسد جنایتکار به خاک و خون کشیدند تا حاکمیت دست‌نشانده خود را در سوریه برقرار کنند.

قاسم سلیمانی به‌منظور حفظ بشار اسد و عمق راهبردی نظام، چندصدهزار نفر مردم غیرمسلح سوریه و کودکان آنها را به‌قتل رساند و میلیونها شهروند سوری را آواره کشورهای دیگر نمود.

لوموند در ۲۶آوریل ۲۰۱۱ در توصیف آنچه در سوریه اتفاق افتاه بود، نوشت: «اکنون سرکوب به قتل‌عام تبدیل شده است».

خبرگزاری فرانسه گزارش داد اعضای شورای امنیت به‌شهادت دکترهای سوریه گوش کردند. این دکترها عکسهای تکان‌دهنده‌یی از کودکان نشان دادند که با بشکه‌های انفجاری مجروح شده بودند. آنها گفتند نمی‌توانند این کودکان را به‌دلیل کمبود دارو نجات بدهند.

دکتر زاهر سحلول از انجمن پزشکی آمریکایی سوری گفت: «آنچه را که ما در حلب دیدیم نمی‌شود توصیف کرد».

قاسم سلیمانی ـ قتل‌عام کودکان سوری با بشکه‌های انفجاری

قاسم سلیمانی ـ قتل‌عام کودکان سوری با بشکه‌های انفجاری

 

 

قاسم سلیمانی ـ قاتل جوانان عراق

هم‌زمان با شورش و قیام مردم عراق علیه نظام فاسد و دخالت‌های تروریستی مزدوران قاسم سلیمانی در عراق، جلاد مردم سوریه برای آموزش سرکوب و قتل جوانان به بغداد شتافت.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی که چهارشنبه ۳۰ اکتبر منتشر کرده نوشته است که قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، یک روز پس از آغاز اعتراضات ضددولتی در عراق با پروازی شبانه خود را به بغداد و سپس با هلیکوپتر به "منطقه سبز" پایتخت رساند. منطقه سبز بغداد محدوده‌ای است که مراکز دولتی و ادارات مهم حکومت و سفارتخانه‌ها و نیروهای نظامی چندملیتی باقیمانده در عراق در آنجا قرار دارند.

برای مقامات امنیتی عراق که در جلسه‌یی امنیتی به‌نمایندگی از عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر این کشور، شرکت کرده بودند، دیدن سلیمانی غیرمنتظره بود.

دو مقام ارشد امنیتی عراقی که در جلسه دیدار با سلیمانی حضور داشته‌اند و نخواسته‌اند نامشان فاش شود به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته‌اند که قاسم سلیمانی با اشاره به نمونه سرکوب اعتراضات در ایران، راه و روش سرکوب اعتراضات را به مقامات امنیتی عراق معرفی کرده است. او گفته است: «ما در ایران می‌دانیم چه رفتاری با معترضان بکنیم. این اتفاق در ایران افتاد و ما توانستیم آن را کنترل کنیم».

قاسم سلیمانی ـ شلیک با گلوله‌های گاز اشک‌آور ساخت ایران به‌سر جوانان عراقی

قاسم سلیمانی ـ شلیک با گلوله‌های گاز اشک‌آور ساخت ایران به‌سر جوانان عراقی

 

از فردای آن روز خون صدها جوان و کودک عراقی با فرمان قاسم سلیمانی بر زمین ریخت و جوانان شورشگر با شعار علیه قاسم سلیمانی و خامنه‌ای کانون فساد و سرکوب در عراق را هدف قرار دادند.

بی‌سبب نیست که همزمان با انتشار خبر هلاکت قاسم سلیمانی، موجی از شادی سراسر ایران و دنیای عرب را فرا گرفت. این، بازتاب طبیعی مردمی است که برای جوانان‌شان گلوله آورد و کودکانشان را هزار هزار قتل‌عام کرد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/dba25056-00d9-44ce-8523-1a83a4e57b69"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات