728 x 90

از مروارید تا الماس (۴)

بررسی کرنولوژیک وقایع مهم در منحنی رو به صعود کارزار بین مقاومت ایران و دیکتاتوری آخوندی از ۱۵شهریور ۹۷ تا ۱۵شهریور ۹۸

اشرف ۳
اشرف ۳

۳تیر ۹۸ ـ پیام شماره ۱۳مسعود رجوی با عنوان «ولی‌فقیه ارتجاع در تلهٔ تحریم‌ها»

دولت آمریکا در ۳تیر ۹۸ طی اقدامی بی‌سابقه بیت‌ خامنه‌ای را تحریم کرد. این اقدام از یک‌سو نشان‌دهنده‌ٔ افزایش قدرت مردم و مقاومت ایران در توازن قوای موجود و از سوی دیگر بیانگر آن است که سیاست مماشات دیگر نمی‌تواند به حیات ننگین خود ادامه دهد و قیمت حفظ منافع خود را از جیب مردم ایران و فلاکت و تیره‌روزی آنان بگیرد. تحریم خامنه‌ای و بیت او، گامی مهم در راستای تحریم و فلج‌کردن نظام آخوندی است. این روند یک‌شبه و تصادفی به‌وقوع نپیوسته است. محصول میلیون‌ها ساعت تلاش و رنج و خون مقاومتی است که همواره تمرکز خود را روی سرنگونی دیکتاتوری آخوندی حفظ کرده و از جامعهٔ بین‌المللی نیز خواهان تمرکز بر روی آن بوده است. طی این سالیان همواره شاهد بوده‌ایم که جامعهٔ جهانی به‌صورت قطره‌چکانی، مردد و گام‌به‌گام و گاه سانتی‌متر به سانتی‌متر، به تحریم این نظام روی آورده است. اگر پیگیری‌ها، افشاگری‌ها، سماجت‌ها و قیمت پرداختن‌های مقاومت ایران نبود، امروز هرگز در این نقطه قرار نداشتیم.

همگان به‌یاد دارند برای نخستین بار این مجاهدین بودند که پروژه‌ٔ اتمی ولایت فقیه را افشا کردند و جهان متوجه خیزبرداشتن دیکتاتوری آخوندی برای دست‌یابی به بمب اتمی شد. سرانجام پافشاری همین مقاومت بود که منجر به کشیده شدن نیش اتمی ولایت‌ فقیه گردید.

 

برگزاری کهکشان اشرف ۳ دیکتاتوری آخوندی را به‌شدت غافلگیر کرد و مات و مبهوت بر جای نشاند.

گردهمایی‌های ۵روزه مقاومت ایران از ۲۰ تا ۲۴تیرماه ۹۸ با شرکت ۳۵۰شخصیت‌های برجسته سیاسی و بین‌المللی و پارلمانترها از ۴۷کشور در اشرف ۳ با آن استقبال شایان و پرشکوه، عبور از نماد پیروزی و انعکاس آن در خبرگزاریها، اشرف ۳ را در مداری جدید به بام جهان برد. این بار علاوه بر برگزاری تظاهرات همبستگی با مقاومت در کشورهای جهان، بزرگترین گردهمایی سالیانهٔ مقاومت در اشرف ۳ برگزار شد و این معنای خاص خودش را داشت.

در محاسبات کوته‌بینانهٔ نظام آخوندی قرار بود مجاهدین با قدم گذاشتن به خاک اروپا مضمحل شوند و تشکیلات آنها از هم بپاشد، ناگهان در هیأت یک شهر زیبا با رزم‌آورانی در صفوفی متشکل و فشرده سربرآوردند. به‌همین دلیل محاسبات ولی‌فقیه و اتاق فکرهای آن به‌هم ریخت.

 

حکومت آخوندی که در نخستین واکنش به خبر تحریم خامنه‌ای، گاوگیجه گرفته بود و عملاً آن را اعلام نکرد، بعد ناچار شد از زبان رسانه‌های خود به بی‌سابقه بودن آن اذعان کند:

«هر چند تحریم شمار دیگری از فرماندهان سپاه سابقه داشته ولی تحریم رهبری انقلاب و دفتر رهبری اقدامی بی‌سابقه است. بر اساس متن فرمان اجرایی ترامپ، این فرمان دارایی‌های احتمالی نهاد‌های مرتبط با بیت رهبری در آمریکا یا در تملک افراد آمریکایی را مسدود می‌کند. دقایقی بعد از امضای فرمان اجرایی ترامپ، «استیو منوچین»، وزیر خزانه‌داری آمریکا، در جمع خبرنگاران گفت: «تحریم‌های تازه، «میلیارد‌ها دلار» از دارایی‌های ایران را مسدود می‌کند».(جوان آنلاین  ۵تیر ۹۸)

سخنگوی وزارت‌خارجه‌ٔ ارتجاع آن را «بسته‌شدن راه دیپلماسی!» [بخوانید بسته شدن راه سیاست مماشات] نامید.

رهبری مقاومت، آقای مسعود رجوی، در قسمتی از پیام شمارهٔ ۱۳ که به اطلاع مردم ایران رسید چنین نوشت:

«تحریم خامنه‌ای و بیت‌العنکبوت ولایت که نهاد اصلی قدرت و به‌واقع دولتی مافوق دولت و مرکز ترور و سرکوب و جنایت است، مهمترین تحول پس از لیست‌گذاری سپاه پاسداران ولایت فقیه، کلان‌ضربه‌ کیفی بر فرق استبداد دینی و رأس حاکمیت آخوندی است. ضربه‌ای که نه‌فقط ولی‌فقیه، بلکه همهٔ گماشتگان و افراد منصوب او و دفاتر و نمایندگانش را هم دربرمی‌گیرد. از قضاییه منحوس تا شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت تا سازمان رادیو و تلویزیون و گردانندگان شعبده‌های جمعه و جماعت...».

در قسمتی دیگر از این پیام آمده بود:

«از این پیش‌تر، رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت برای دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران، بارها به لیست‌گذاری اطلاعات آخوندها و بیت‌العنکبوت خامنه‌ای فراخوان داده بود. اکنون ولی‌فقیه ارتجاع به تلهٔ تحریم افتاده است. دیگر خلاصی نخواهد یافت.

در بحبوحه‌ٔ در جریان بودن فعالیت کانون‌های شورشی در داخل کشور و تظاهرات ایرانیان آزاده و پشتیبانان مقاومت در کشورهای جهان، این یک پیروزی قابل‌توجه برای مقاومت ایران محسوب می‌شد. رهبری مقاومت در همین پیام به‌صورت واضح مشخص کرد که «تهدید نکوبیدن سر مار به سنگ است... اهل مماشات و استمالت، پشتیبانان و مشاطه‌گران و مزدوران همین رژیم، در یک کُر هماهنگ از جنگ با آن پرهیز می‌دهند. فقط معلوم نیست که در ۴۰سال گذشته چه کسی جز مجاهدین و مقاومت ایران، قصد و حال و رمق جنگ با دشمن ملت ایران و سرنگونی آن در تهران را داشته است؟! آنها می‌توانند ۴۰سال دیگر هم به دیالوگ سازنده و دیالوگ انتقادی با همین رژیم و کف‌زدن و غش و ریسه برای اصلاحات حاجی خاتمی و میانه‌روی شیخ حسن روحانی ادامه دهند. اما مردم ایران می‌گویند که دیگر ماجرا تمام است. دوران آماده‌باش برای سرنگونی این رژیم فرارسیده است. تهدید، نکوبیدن سر مار به سنگ است. سپاه جهل و جنایت باید درهم‌کوبیده، خلع‌سلاح و منحل شود. باید قیام کرد.

خوشا کانون‌های آتش‌افروز شورشی، طلایه‌داران ارتش آزادی،

خوشا هموطنان و یاران شورشگر و اشرف‌نشان که در کشورهای مختلف جهان چون سیل خروشان جاری شده و صدای رسای مردم ایران و ارتش آزادی‌ستان را طنین‌ افکنده‌اند».

***

به‌دنبال پیام شمارهٔ ۱۳ رهبری مقاومت، بار دیگر ایرانیان آزاده و اشرف‌نشانان خستگی‌ناپذیر، کفش و کلاه کرده و به خیابانهای کشورهای جهان سرازیر شدند تا نشان‌دهند ایرانی شرافتمند هر جا که باشد دلش برای آزادی وطنش می‌تپد و خود را رزمنده‌ای می‌داند که برای دفاع از مقاومت مشروع و سازمان‌یافته حاضر به‌یراق است. از این تاریخ به بعد شاهد رویش سلسله تظاهرات همبستگی با مقاومت هستیم.

 

۱۵تیر ۹۸ ـ تظاهرات برلین

 

تظاهرات بزرگ در برلین برای ایران آزاد ـ ۱۵تیر ۹۸

تظاهرات بزرگ در برلین برای ایران آزاد ـ ۱۵تیر ۹۸

 

در ادامه سلسله تظاهرات، روز شنبه ۱۵تیر ۱۳۹۸(۶ژوئیه ۲۰۱۹)، تظاهرات باشکوه و عظیمی در شهر برلین با حضور بیش از ۱۵۰۰۰هزار ایرانی برگزار گردید.

ایرانیان در این تظاهرات از قیام مردم ایران و مبارزه کانون‌های شورشی برای سرنگونی دیکتاتوری مذهبی آخوندی و استقرار دموکراسی و حاکمیت مردم پشتیبانی کردند و حمایت خود را از سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت و رئیس‌جمهور برگزیده آن خانم مریم رجوی و طرح ۱۰ماده‌ای او برای ایران آینده ابراز داشتند.

خانم رجوی طی پیامی خطاب به تظاهر‌کنندگان در برلین گفتند: «امروز آخوندها در تله و تنگنای سرنگونی به‌دام افتاده‌اند و شما، رو به‌ میهن، رو به‌ قیام‌کنندگان، رو به‌ کارگران و معلمان و سایر مردم به‌جان آمده می‌گویید بتازید و بتازید که حرف شما و مردم ایران رو به جامعه جهانی و مشخصاً اروپا این است: سیاست امتیاز دادن به ‌استبداد مذهبی و حفاظت از آخوندها در برابر سرنگونی باید متوقف شود».

 

۲۹تیر ۹۸ ـ تظاهرات استهکلم

 

تظاهرات در استکهلم، سوئد - همبستگی با قیام و مقاومت مردم ایران - ۲۹تیر۹۸

تظاهرات در استکهلم، سوئد - همبستگی با قیام و مقاومت مردم ایران - ۲۹تیر ۹۸

 

در تداوم سلسله تظاهرات و گردهمایی‌های «ایران آزاد» روز شنبه ۲۹تیر ۹۸ و در آستانه ۳۰تیر سالروز قیام ملی ۳۰تیر و سالروز تأسیس شورای ملی مقاومت ایران، شهر استکهلم پایتخت سوئد شاهد تظاهرات بزرگ و خروش ایرانیان آزاده بود که بار دیگر فریاد آزادیخواهی و صدای مقاومت و قیام‌آفرینان و کانون‌های شورشی و رزم آوران ارتش آزادی را طنین‌افکن ساختند.

هموطنان آزاده ابتدا در پارک کونگزتره گوردن در شهر استکهلم، تظاهرات بزرگی برگزار کردند و سپس به راهپیمایی در خیابانهای استکهلم پرداختند.

در این تظاهرات شخصیت‌های سیاسی، نمایندگان پارلمان از کشورهای اسکاندیناوی و مدافعان حقوق‌بشر، اعضای شورای ملی مقاومت ایران، اعضای کمیته‌های همبستگی با ایران آزاده در کشورهای شمال اروپا و نمایندگان جوامع و تشکل‌های ایرانیان در اسکاندیناوی شرکت و به سخنرانی پرداختند.

سخنرانان حمایت خود را از قیام مردم ایران و کانون‌های شورشی اعلام و بر پشتیبانی از آلترناتیو دموکراتیک شورای ملی مقاومت ایران و برنامه خانم مریم رجوی برای ایران آینده تأکید کردند.

رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی به شرکت‌کنندگان در این تظاهرات پیامی فرستاد. خانم رجوی ضمن تأکید بر ضرورت لیست‌گذاری بیت خامنه‌ای و سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات، توسط اتحادیه اروپا، گفتند:

«روزگار مماشات با فاشیسم مذهبی در ایران به‌پایان رسیده و ایستادگی و قیام مردم، این رژیم را به انتهای خط رسانده است. هیچ جایی برای کمترین پاسخ در مورد حقوق‌بشر، آزادی بیان، عدالت، برابری زن و مرد، خودمختاری و حقوق اقلیت‌ها و ملیت‌ها، در رژیم آخوندها وجود ندارد. سراب استحاله و توهم اصلاحات و میانه‌روی در این رژیم دیگر هیچکس را نمی‌فریبد».

شرکت‌کنندگان و سخنرانان تظاهرات استکهلم، نقض گسترده حقوق‌بشر توسط رژیم رکوردار اعدام بر ایران را محکوم کردند و بر ضرورت مقابله قاطع با جنگ‌افروزی‌های منطقه‌ای و تروریسم صادراتی حکومت آخوندی و همچنین محاکمه تروریست‌های دستگیرشده و اخراج مأموران و مزدوران و جاسوسان رژیم تأکید کردند.

 

۲۰ تا ۲۴تیر ۹۸ ـ گردهماییهای ۵روزهٔ مقاومت ایران در اشرف ۳

 

کارزار بزرگ و تاریخی مقاومت ایران در اشرف ۳

کارزار بزرگ و تاریخی مقاومت ایران در اشرف ۳

 

طی ۵روز، کارزار بزرگ مقاومت ایران در اشرف۳ با حضور بیش از ۳۵۰شخصیت برجسته سیاسی از ۴۷کشور در ۵قارهٔ جهان با موفقیت تمام برگزار شد. این حرکت بزرگ در رسانه‌ها و محافل سیاسی جهان بازتابی متفاوت با سال‌های قبل یافت.

روزنامهٔ واشنگتن تایمز(۲۵تیر ۹۸) نوشت: «این هفته چیزی در آلبانی تغییر کرد»... چند دهه بود که مجاهدین خلق با یک کمپین مؤثر دروغ‌پراکنی توسط وزارت اطلاعات(رژیم) ایران و به‌وسیله سیاست مماشات رؤسای جمهور آمریکا با ملاها، شیطان‌سازی شده بودند و این برای به‌دست آوردن توافقی با به‌اصطلاح «مدره‌ها»یی در (رژیم) ایران بود که هیچگاه وجود خارجی نداشته‌اند.

اکنون... سیاستمداران از سراسر جهان به‌مدت چند روز به اشرف ۳ سرازیر شدند [و] طلسم‌شکسته شد.

از سوی دیگر سفیر لینکلن بلومفیلد گفت:

«مجاهدین(پس از برائت در تمامی دادگاه‌ها از اتهام تروریسم)، با برچسب فرقه‌ای مواجه شدند. اما این هم با ورود صدها شخصیت ترازاول به اشرف ۳ و این‌که افراد می‌توانند آزادانه به آنجا تردد کنند، منهدم شده است».

واشنگتن تایمز افزود: «گرچه وزارت اطلاعات رژیم ایران به تلاشهای خود برای شیطان‌سازی مقاومت ادامه می‌دهد اما این آب در هاون کوبیدن است و آب رفته به جوی بازنمی‌گردد».

همزمان رسانه‌های رژیم آخوندی نیز زوزه‌های خود را از موفقیت این کارزار سیاسی بزرگ مقاومت ایران آغاز کردند. از جمله سایت حکومتی «گلستان ما» نوشت:

«نشست سالانه(مجاهدین) در ۲۲تیرماه در آلبانی برگزار شد. (مجاهدین) امسال در قرارگاه خود این مراسم را برگزار (کردند). این، حاوی یک پیام سیاسی و اجتماعی است. (مجاهدین) از یک‌طرف می‌خواهند قدرت و اقتدار به‌اصطلاح آلترناتیو نظام را به رخ جهانیان بکشانند و از طرف دیگر، به هواداران خود در داخل کشور نوید و امیدواری دهند».

 

کنفرانس‌های برگزار شده در کهکشان اشرف ۳

ـ کنفرانس بین‌المللی سیاست در قبال ایران - یک آلترناتیو معتبر در اشرف۳ -پنجشنبه ۲۰تیر ۹۸ ـ ۱۱ژوئیه ۲۰۱۹

ـ بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی در اشرف ۳ - جمعه ۲۱تیر ۱۳۹۸(۱۲ژوئیه ۲۰۱۹)

ـ گردهمایی ایران آزاد اجلاس سالانه مقاومت ایران در اشرف ۳ - شنبه ۲۲تیر ۹۸(۱۳ژوئیه ۲۰۱۹)

ـ کنفرانس منتخبان و شخصیت‌های سیاسی اروپا در اشرف ۳ - یکشنبه ۲۳تیر ۹۸(۱۴ژوئیه ۲۰۱۹)

ـ کنفرانس بین‌المللی پیشتازی زنان در مقاومت ایران در اشرف۳ ـ یکشنبه ۲۳تیر ۹۸(۱۴ژوئیه ۲۰۱۹)

ـ همبستگی عربی اسلامی با مردم ایران و تنها جایگزین مستقل و دمکراتیک

ـ کنفرانس دادخواهی قتل‌عام ۶۷ محاکمه آمران و عاملان در دادگاه بین‌المللی. دوشنبه ۲۴تیر                                                                                                                                                           ۹۸(۱۵ژوئیه۲۰۱۹)

 

کهکشان اشرف ۳ کفهٴ تعادل‌قوا بین حاکمیت آخوندی و مقاومت ایران را به‌نفع مقاومت سنگین‌ کرد. در مختصات جدید دیگر فعالیت‌های شیطان‌سازانه نمی‌توانست مجاهدین و نقش آنان را کتمان نماید. همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، «گروهک!» خواندن مجاهدین و ادعای از بین رفتن آنها دیگر نمی‌توانست حتی لایه‌های پایین‌تر حاکمیت را بفریبد. همگان می‌پرسیدند این چه گروهک هزاربار از بین رفته‌ای است که میتینگی راه می‌اندازد که برای راه‌اندازی آن چند دولت باید دست‌به‌دست هم بدهند!؟ این چه جریانی است که همزمان با برگزاری یک گردهمایی بزرگ و کنفرانس‌های آن، هم در داخل ایران با کانون‌های شورشی حضور فعال دارد و هم در کشورهای جهان تظاهرات گسترده و چشمگیر را سازماندهی می‌کند!؟

 

۵مرداد ۹۸ ـ تظاهرات لندن

 

تظاهرات در لندن، انگلستان - همبستگی با قیام و مقاومت مردم ایران – ۵مرداد ۹۸

تظاهرات در لندن، انگلستان - همبستگی با قیام و مقاومت مردم ایران – ۵مرداد ۹۸

 

به‌دنبال تظاهرات جهانی ایران در بروکسل، واشنگتن، برلین و استکهلم و گردهمایی‌های ۵روزه در اشرف ۳، روز شنبه ۵مرداد ۹۸، همزمان با سالگرد عملیات کبیر فروغ جاویدان، تظاهرات بزرگ هموطنان آزاده در لندن، با همبستگی و شرکت اعضای هر دو مجلس عوام و اعیان انگلستان، اعضای پارلمان ایرلند، اعضای کانون وکلای انگلستان و ولز و دیگر شخصیتهای سیاسی و حامیان مقاومت ایران در انگلستان، برگزار شد.

این تظاهرات که در آستانه سالگرد حمله وحشیانه مزدوران عراقی رژیم آخوندی به اشرف در ۶ و۷مرداد سال ۸۸ همزمان با بالاگرفتن قیام مردم ایران در همان سال برگزار گردید، با اجتماع هموطنانمان در میدان ترافالگار آغاز شد و سپس تظاهرکنندگان با راهپیمایی در خیابانهای لندن، خروش آزادیخواهی و عزم جزم مردم ایران و کانون‌های شورشی برای سرنگونی فاشیسم مذهبی، جایگزینی یگانه آلترناتیو دموکراتیک(شورای ملی مقاومت ایران) و تحقق ایران آزاد فردا را طنین‌انداز کردند.

خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، در این گردهمایی ضمن پیامی به شرکت‌کنندگان گفت:

«تظاهرات امروز شما در لندن، نقطه اوج سلسله تظاهرات ایران آزاد است که در یک ماه و نیم گذشته از بروکسل تا واشنگتن و برلین و استکهلم جریان داشت.و تداوم گردهمایی سالانه مقاومت ایران است که ۲هفته پیش به‌مدت ۵روز در اشرف ۳ برگزار شد.
رژیم دوباره زنجیر پاره کرد و این‌بار جعل اخبار دروغ و گمراه‌کننده را آن‌هم در نقش یک سرکنسول فرانسه به آنجا رساند که وزارت‌خارجه این کشور بیانیه رسمی تکذیب، صادر کرد و توئیتر این حساب رژیمی را بست.
رژیم بارها و به صدزبان گفته است که حتی خامنه‌ای خط قرمز نیست و تحمل می‌کند. اما کماکان مثل زمان قتل‌عام زندانیان در سال ۶۷، سرخ‌ترین و ممنوع‌ترین نام، نام مجاهدین است».

قانون‌گذاران انگلستان و سایر شخصیت‌ها و سخنرانان تظاهرات لندن، ضمن محکوم کردن جنایات ضدبشری و اعدامها و سرکوب وحشیانه رژیم آخوندی در مقابله با مقاومت و خیزش‌های اعتراضی و حق‌طلبانه هموطنانمان، بر حمایت خود از قیام مردم ایران و کانون‌های شورشی و بر پشتیبانی از آلترناتیو دموکراتیک شورای ملی مقاومت و برنامه خانم مریم رجوی برای ایران آینده تأکید کردند.

سخنرانان و شرکت‌کنندگان در تظاهرات لندن خواستار برخورد قاطع دولت انگلستان با دیکتاتوری آخوندی و به‌ویژه اخراج مزدوران و جاسوسان این رژیم شدند؛ مزدورانی که اقدامات غیرقانونی آنها علیه مقاومت و پناهندگان ایرانی در خدمت وزارت اطلاعات و ارگانهای سرکوبگر رژیم، بارها توسط کمیته پارلمانی انگلستان و شخصیت‌های سیاسی و مدافع حقوق‌بشر در انگلستان افشا و محکوم شده است.

آنان همچنین باج‌خواهی اتمی و برنامه موشکی و تروریسم صادراتی و جنگ‌افروزی دیکتاتوری آخوندی، به‌ویژه راهزنی دریایی و حمله به نفتکش‌ها در خلیج‌فارس و تنگه هرمز را به‌شدت محکوم کردند.

 

کهکشان اشرف ۳ و بازتاب‌ آن

برگزاری کهکشان اشرف ۳ دیکتاتوری آخوندی را به‌شدت غافلگیر کرد و مات و مبهوت بر جای نشاند. ورود شخصیت‌های مختلف و سرشناس از ۵قارهٔ جهان به اشرف ۳ با آن استقبال شایان و پرشکوه، عبور از نماد پیروزی و انعکاس آن در خبرگزاری‌ها، اشرف ۳ را در مداری جدید به بام جهان برد. این‌بار علاوه بر برگزاری تظاهرات همبستگی با مقاومت در کشورهای جهان، بزرگترین گردهمایی سالیانهٔ مقاومت در اشرف ۳ برگزار شد و این معنای خاص خودش را داشت.

گردهمایی سالیانهٴ‌ مقاومت در اشرف ۳ در حکم خورشیدی در کانون این کهکشان بود که تظاهرات ایرانیان آزاده در کشورهای مختلف را به‌مثابهٔ سیاره‌هایی در مدار خود نور و گرما می‌بخشید.

قابل‌توجه این‌که این برهه زمانی در انتهای خود با سالگرد عملیات کبیر فروغ جاویدان همراه بود و بار دیگر وحشت سرنگونی را بر سردمداران رژیم حاکم کرد.

مقاومت ایران به‌عنوان یگانه آلترناتیو قدرتمند این رژیم با کهکشان اشرف ۳ اظهارات ترس‌آلودی را در بین کارگزاران و سطوح بالایی حکومت برانگیخت.

علی ربیعی، سخنگوی دولت روحانی، به‌وضوح گفت:

«الآن ما در شرایط مرصاد هستیم، البته خطرناکتر و پیچیده‌تر و من خودم را گاهی در تنگه احساس می‌کنم».

آخوند پورمحمدی، قصاب پیشانی‌سیاه قتل‌عام ۶۷ هم سراسیمه به‌میدان آورده شد تا بگوید:

«جنگ ما با مجاهدین تمام نشده و ما هم‌چنان در میدان جنگ هستیم و با مجاهدین تصفیه‌حساب نکرده‌ایم».

منظورش این بود که تصور نکنید مجاهدین تمام شده‌اند، بلکه قوی‌تر از همیشه در صحنه سرنگونی نظام حضور دارند و به وارفتگان و ترس‌خوردگان هشدار داد که خودشان را در میدان جنگ ببینند.

 

ادامه دارد...

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

از مروارید تا الماس ـ قسمت اول

از مروارید تا الماس ـ قسمت دوم

از مروارید تا الماس ـ قسمت سوم

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات