728 x 90

نمایشی مشمئزکننده

ساندیس خوران ولایت
ساندیس خوران ولایت

از فردای ظهور امام دجالان و سارق بزرگ قرن در ایران، هر ساله رژیم ملاها و اراذل‌ و اوباش ولایت در ۲۲بهمن جشن برجا ماندن حکومت ننگین‌شان را برگزار می‌کنند. پاچه‌خوران و جیره و مواجب‌بگیران این نظام پوسیده هر سال برای دریافت ساندیس و اقسام باج‌های رنگارنگ به این نمایش‌های مشمئزکننده می‌آیند.

 

سارق بزرگ قرن

اسلاف خمینی دجال و ولایت اختاپوس عمامه به‌سر در این ۴۰سال به‌جز سرقت اموال مردم و قتل و کشتار آنها کار دیگری نمانده که در این مهین سراسر خون و قیام نکرده باشند. برپایی چوبه‌های اعدام و جرثقال‌ها و بساط شلاق، فقر و فلاکت و نکبتی که حکومت ملاها برای ایران به‌ارمغان آورده را دست‌آوردهای عظیم انقلاب اسلامی جا زده‌اند. آخوندها هر ساله این ایام را «دهه فجر» قلمداد می‌کنند اما ملت هوشیار و بیدار ایران چه خوب آن را «دهه زجر» نامیده‌اند.

فارق از هر تحلیل و تفسیری در این ۴۱سال، همگان عملکرد حکومت ولایت مطلقه فاشیستی را به چشم دیده و به‌خوبی دریافتند که پدرخوانده تروریسم برای گسترش ترور و وحشت در سراسر منطقه و برای باج‌خواهی بین‌المللی دست به هر جنایتی زده است. این فقط مردم ایران نبودند که از آثار وحشی‌گری و تروریسم و مرگ و ویرانی و نحوست این نظام فاسد زجر کشیدند و تمامی آمال و آرزوهایشان توسط خمینی و اسلاف فاسدش به فنا رفت، بلکه مردم منطقه از عراق گرفته تا یمن و سوریه و لبنان، از این نحوست و جنایتها بی‌بهره نماندند.

 

۴۰سال جنایت و رذالت

خمینی و آخوندهای پس‌مانده از او خیز برداشته بودند تا با برخورداری از تمرکز قدرت سیاسی و مذهبی و با مشروعیت ناشی از یک انقلاب عظیم مردمی، نه‌تنها سلطه خود بر مقدرات مردم ایران را ابدمدت کنند، بلکه سودای آن را داشتند که خلافت مذهبی و سلطنت مطلقه خود را در سراسر کشورهای اسلامی بسط دهند و بر اساس پندارهای ارتجاعی خود مناسبات یک جامعه بدوی مربوط به ۱۴۰۰سال پیش را تحت عنوان دجالگرانه اسلام، بر جوامع معاصر حاکم نمایند؛ همان الگویی که داعش آن را از پدرخوانده خود، خمینی و آخوندهای حاکم بر ایران فراگرفته بود و عجولانه می‌خواست جامه عمل بپوشاند.

 

تبلیغات معکوس

رژیم محکوم‌ به سقوط ولایت طبق معمول هر ساله، تبلیغات زیادی راه انداخته و در زمینه‌های مختلف مدعی پیروزی‌ها و دست‌آوردهای شگرف شده، ولی از آنجا که واقعیت به‌کلی و ۱۸۰درجه معکوس است، این تبلیغات در عمل خنده‌دار از آب درآمده است.

از پرتاب ماهواره که مهم‌ترین پروژه در فضا بود که برای چهارمین بار با شکست مفتضحانه شکست خورد تا تبلیغات در زمینه ایجاد ۷۰هزار شغل در کمیته امداد امام و تا... به نمونه‌هایی از این تبلیغات توجه کنید.

«ماهواره‌بر سیمرغ، ماهواره ظفر را با موفقیت به فضا پرتاب کرد، اما ماهواره‌بر به‌ سرعت مورد نیاز جهت تزریق ماهواره در مدار مورد نظر نرسید و بهینه‌سازیهای لازم جهت پرتاب آتی انجام خواهد شد».

بختیاری، رئیس کمیته امداد امام، گفت: «از سال ۷۴ تا ۹۷، ۷۰۰هزار خانوار خودکفا و از پوشش کمیته امام خارج شدند». همین فرد گفت که این کمیته مکلف شده ۷۰هزار شغل ایجاد کند.(تلویزیون رژیم ۲۰بهمن)

دژپسند، وزیر اقتصاد دولت روحانی، گفت: «درآمدهای مالیاتی امسال نسبت به ۲۰سال اخیر بی‌نظیر بود».(تلویزیون حکومتی ۲۰بهمن)

 

طلوعی نو

روی دیگر سکه قیام مردمی ۲۲بهمن اما چیز دیگری بود. مردم و مقاومت ایران رودرروی پدرخوانده تروریسم، از فردای انقلاب ضدسلطنتی ۲۲بهمن‌ماه ایستادند و هیچ‌گاه مغلوب دودودم‌های آن نشدند. قیام‌ها، شهادت‌ها و پرداخت‌های بسیار سنگین جلوی خلافت مذهبی و سلطنت مطلقه را سد کرد و آن را برای اختاپوس ولایت به کابوسی پایان‌ناپذیر در سال سرنگونی‌اش کشاند.

«با افتخارباید بگوییم که در این ۴۰سال، مبارزه برای آزادی حتی یک روز متوقف نشده و امروز در قیامهای مردم ایران متبلور شده است. در قیامهای پرشکوهی که از دی ۹۶ تا آبان و دی ۹۸، هم‌چنان ادامه داشته و سر بازایستادن ندارد».(از پیام خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، به تظاهرات ایرانیان آزاده در سوئد)

قیام‌های دیماه ۹۶ و آبان ۹۸ بساط دجالیت این نمایش‌ها را جمع کرد و به جامعه بین‌الملل نشان داد که آخوندها به‌هیچ‌وجه مردم ایران را نمایندگی نمی‌کنند بلکه آنها مقاومت و آلترناتیوی قدرتمند دارند که طی ۴۰سال برای آزادی مردمشان از پرداخت هیچ بهایی روگردان نبوده و نیستند. آن‌چنان‌که امروز این مهره‌های رژیم هستند که اعتراف می‌کنند «ما در اداره کشور به‌طور کامل شکست‌خورده‌ایم».

«در کشورداری شکست‌خورده‌ایم... نه جمهوریت شکل‌ گرفته و نه اسلامیت!(محمد غرضی ۲۰بهمن) و «وضعیت امروز نظام اورژانسی است».(محمد غرضی - روزنامه حکومتی ایران ۲۱بهمن)

در آستانه سالگرد انقلاب ۲۲بهمن مقاومتی هست که عزم آن دارد تا طرحی نو در فلکی سیاسی و اجتماعی این مهین دراندازد. نشانه‌های این طلوع آزادی بر میهنی  آباد و رها از دیکتاتوری و ارتجاع مبارک باد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات