728 x 90

پاسدار حسین سلامی ـ تروریست نو رسیده

پاسدار حسین سلامی
پاسدار حسین سلامی

پاسدار دون‌پایه حسین سلامی که در بلبشوی نظام در هم‌ریخته آخوندی و در وانفسای بریدگی سرکرده پیشین سپاه، از خمره فرماندهی بیرون کشیده و به فرماندهی سپاه تروریستی پاسداران گماشته شد، نیامده قاف داد!:

« ما امروز دامنه اقتدارمان را...به جهان می‌کشانیم چرا چون نباید نقطه امنی برای دشمنان ما وجود داشته باشد»

و....

پاسدار نو رسیده ظاهراً خبر ندارد یا ضربات دریافتی این چند وقت حافظه‌اش را مختل کرده و فراموش کرده که در غیاب امدادهای غیبی مماشات، تک به تک موش‌های خفته و نیمه خفته را در جای جای اروپا و آفریقا و آمریکا از سوراخ بیرون کشیده و به زندان سپرده‌اند!

پاسدار تازه به دوران رسیده حسین سلامی اگر در این مورد ابهامی دارد می‌تواند از سلف معزولش درباره فرضا اسداله اسدی سؤال کند تا روشن شود.

اگر نشد می‌تواند درباره تروریست‌های دستگیر شده‌اش در آمریکا سؤال کند شاید روشن شود!

و اگر باز هم روشن نشد می‌تواند سری به نیجریه در آفریقا بزند و از تروریست‌های دستگیر شده‌اش در آنجا بفهمد دنیا عوض شده است! و دیگر نمی‌تواند با چشم و چراغ برخی سرویس‌ها، «اقتدار نظام» یعنی سوپر خمپاره‌ها را تا بندر آنت‌ورپ بلژیک ببرد یا در کوچه پس‌کوچه‌های پاریس دست به ترور بزند، دکتر کاظم رجوی را در کوپه ژنو به‌ شهادت برسانند، در میکونوس مسلسل کشیده و کردها را به رگبار ببندد.

یا در آرژنتین و جاهای دیگر با زدوبندهای آن‌چنانی که اینک بسیاری‌شان لو رفته، خون بریزد و توپ در کند و نون توحشش را بخورد!

ظاهراً یکی باید این پاسدار حراف و کم‌عقل را توجیه می‌کرد که متناسب قدش حرف بزند! چرا که او حتی در مجموعه تروریستی‌ای که اینک به سرکردگی آن منصوب شده هم جای پای سفتی ندارد!

پاسدار خالی‌بند حسین سلامی که برخلاف دیگر سرکردگان پیشین سپاه از حداقل‌های سابقه فرماندهی در سلسله مراتب پاسداران نیز محروم است،

و در حالی‌که حداقل‌های ضوابط «لاف زدن» را هم (حداقل آن‌گونه که جعفری و پیشینیانش رعایت می‌کردند) بلد نیست،

و در حالی‌که پاسداران از ترس مردم سیل‌زده جرأت آشکار شدن پیش چشم مردم را ندارند،

و در حالی‌که سرکردگان سپاه (به قول پاسدار پاکپور) در معرض ضرب ‌و شتم ملت قرار دارند و هر لحظه احتمال آتش گرفتن خیمه و خرگاه نظامش از سوی مردم بپا خاسته وجود دارد،

به جای چسبیدن به نیروهای در حال ریزش، دهان به تهدید‌های تروریستی آن‌هم در نامناسب‌ترین شرایط گشود و تا آن‌سوی کره زمین را هم تهدید به تروریسم کرد!

در حالی که همگان یا حداقل آنانکه  اندک شناختی از سابقه‌یین «نورسیده» دارند، می‌دانند پاسدار سلامی آن روزهایی هم که روزگار جنگ و عملیات و... بوده حداکثر در یکانهای پشتیبانی دنبال تهیه آب و نان و حداکثر سلاح و مهمات برای تجهیز خط مقدم بوده است.

رزمی‌ترین مأموریت او فرماندهی قرارگاه دریایی نوح پاسداران پس از افتادن آب‌ها از آسیاب جنگ دریایی در جنگ ضدمیهنی بوده ضمن این‌که اگر کسی نداند، خیال می‌کند قرارگاه نوح هم «شهری» بوده!

عکس زیر، تصویری از قرارگاه دریایی نوح پاسداران در زمان جنگ است:

یک ساختمان کهنه با چند بلم و قایق محلی و تعداد انگشت‌شماری پاسدار که در گوشه‌های دنج «خور»‌های خلیج‌فارس و حوالی بوشهر برکنار از جنگ، به‌عنوان یک قرارگاه فرعی تنها و تنها یک عملیات داشتند و بس! عملیاتی که آنهم البته ربطی به پاسدار سلامی نداشت.

قرارگاه نوح سال ۶۴

قرارگاه نوح سال ۶۴

 

بر این اساس پاسدار حسین سلامی مهم‌ترین کارهایش، شرکت در لومپن‌بازیهای پاسداران در سال‌های ۵۸تا ۶۰در تهران و کردستان بوده و پس از آنهم در پشتیبانی دو لشکر ۲۵و ۱۴سپاه کار می‌کرده است، به همین علت وی اکنون در موضعی قرار گرفته که بسیاری از کهنه پاسداران آدمکش‌تر از او زیردستش قرار گرفته‌اند و بعید که در این موضع سر به سلامت ببرد چرا که هنگامی که افرادی هم‌چون قاسم سلیمانی و پاکپور و نقدی و... استاد آدمکشی بوده‌اند، او تنها یک «بچه جلاد» محسوب می‌شده و نه بیشتر. لذا گرچه ممکن است به اقتضای دهن‌دریدگی‌اش، مأموریت «شلتاق کردن پشت میکروفون»! داشته باشد اما خودش خوب می‌داند که هنگام صحبت و سخنرانی درون سپاه باید حسابی دست و پایش را جمع کند و با حساب و کتاب بیشتری کلمات را استعمال کند...!

به هر حال پاسدار سلامی سرکرده جدید سپاه خامنه‌ای که حتی در میان پاسداران نظام به خالی‌بندی شناخته می‌شود روز چهارشنبه ۴اردیبهشت ۹۸ در یک خطای فاحش، با تهدید به اقدامات تروریستی در یک «بلوف درمانی» تمسخر آمیز با لاف و گزاف گفت: «قلمروی اقتدارمان را به جهان می‌کشانیم و نباید نقطه امنی برای دشمنانمان وجود داشته باشد».

پاسدار سلامی در جلسه معارفه‌یی که در ستاد مرکزی پاسداران برگزار شده بود به رسانه‌های حکومتی گفت: «اولویت اصلی ما توسعه قدرت سپاه برای غلبه بر دشمنان در هر سطح است».

به همین علت سخنگوی مجاهدین ۴اردیبهشت۹۸ در این‌باره گفت:‌ «تهدیدها و اقدامات بزدلانه‌ تروریستی جای خود را دارد و مضافاً بر شیطان‌سازی، راه و رسم شناخته شده و دیرین این رژیم است. اما در مورد گسترش دامنه اقتدار نظام زهوار در رفته آخوندی، بهتر است قاچ زین نظام را که در حال واژگونی است محکم بچسبید!»

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات