728 x 90

ارگان بسیج پاسداران: مجاهدین از مهاجران برای قیام استفاده می‌کنند

گردهمایی بزرگ مقاوت در ویلپنت پاریس، تیر ۹۷
گردهمایی بزرگ مقاوت در ویلپنت پاریس، تیر ۹۷

ارگان بسیج پاسداران:

• جمعیت بالا و حاشیه‌نشینی گسترده، ‌مشهد را یکی از طعمه‌های جذاب برای مجاهدین کرده است.

• در تیرماه سازمان مجاهدین فراخوان گسترده برای جذب نیرو در داخل ایران منتشر کرد.

• سرپل‌های اصلی سازمان به‌صورت سازماندهی‌شده وارد این مسأله(قیام) شدند.

 

قیام هم کار توریست‌ها و مهاجران اجاره‌ای است! این جدیدترین شاه‌کار آخوندهاست که در رسانه‌ها دارند کوک می‌کنند!

تا ماه پیش و ماجرای گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس، آخوندها و پاسداران خارج‌ کشوری‌شان دم گرفته بودند که شرکت‌‌کنندگان در گردهمایی بزرگ ایرانیان در فرانسه توریست‌های خارجی بودند و پرت‌وپلاهایی از این دست.

این‌که آخوندها تلاش کنند یک گردهمایی عظیم ایرانیان آزاده در حدود ۷۰۰۰کیلومتر دورتر از ایران را با این ترفند‌ها تخطئه کنند با توجه به وحشت رژیم از مجاهدین باید واکنشی طبیعی از جانب دستگاه‌های کودن اطلاعاتی رژیم محسوب کرد. اما هنگامی که آخوندها تلاش می‌کنند قیامی را که همه مردم در حال اجرا و تجربه حضوری آن در کوچه و خیابان‌ها هستند به توریست‌های فقیر خارجی که با پول اجیر شده و به خیابان‌های ایران آمده‌اند، این دیگر خیلی احمقانه است!

 

آگهی استخدام برای شغل قیام!

شاید کسی باور نکند که رژیم چنین تبلیغاتی کرده یا می‌کند اما می‌توان با مراجعه به روزنامه حکومتی جوان(ارگان بسیج پاسداران) تاریخ ۱۵مرداد ۹۷ نگاهی کرد به مقاله «شبکه‌سازی در حاشیه‌ها، شکست در تهران» تا دریابد فوران این‌همه حماقت البته از آخوندها ساخته است!

 

بخش‌هایی از مقاله روزنامه جوان پاسداران

«مشهد یکی از بزرگ‌ترین شهر‌ها و مهم‌ترین شهر مذهبی ایران است؛ جایی که میلیون‌ها نفر برای زیارت بارگاه امام رضا(ع) به آنجا سفر می‌کنند. با این حال جمعیت بالا و حاشیه‌نشینی گسترده در این شهر زمینه را برای برخی آسیب‌ها در این شهر فراهم کرده است. همین مسأله مشهد را به‌عنوان یکی از طعمه‌های جذاب برای سازمان(مجاهدین) مطرح کرده است. در تیرماه سال جاری بود که سازمان(مجاهدین) فراخوان گسترده‌یی را برای جذب نیرو در داخل ایران... منتشر کرد... در گفتگوی «جوان» با یک مقام امنیتی آنچه در بازجویی اولیه از تیم‌های عملیاتی(مجاهدین) آشکار شده است... به غیر از سرپل‌های اصلی سازمان(مجاهدین) که به‌صورت سازماندهی‌شده وارد این مسأله شده‌اند، بقیه افراد فریب‌خورده و کوچک‌ترین آگاهی از این ماجرا نداشتند... گفتگویی کوتاه با تمام متهمان دستگیرشده نشان داد اغلب این‌ها از طریق کمپین‌های اینترنتی بی‌نام و نشان به بهانه اعتراض به شرایط فعلی اقتصادی کشور جذب شده‌اند و کوچک‌ترین اطلاعاتی از ماهیت ماجرا و تلاش سازمان(مجاهدین) برای استفاده از آنان در راستای ناامن کردن کشور نداشتند... راهکار‌های جریان نفاق حتی استفاده از برخی مهاجران خارجی را نیز مد نظر قرار داده است. در این شیوه تلاش می‌شود با استفاده از پرداخت پول به فقرا به برخی مهاجران از آنان به‌عنوان پیاده‌نظام در برخی اعتراضات استفاده شود. در سال ۸۸ نیز گروهک(مجاهدین) بار‌ها از این روش استفاده کرد، گرچه به موفقیتی دست پیدا نکرد».

پایان نقل‌قول از روزنامه بسیج پاسداران.

 

کلیشه آگهی استخدام برای قیام!

شاید باورکردنش سخت باشد، قیام هم کار خارجی‌های از همه جا بی‌خبر است! که با پول برای قیام و شورش اجیر شده‌اند! آن هم از راه دور با واتساپ و... بی‌آن‌که خود بدانند چکار دارند می‌کنند و... این‌هم کلیشه خبر فوق برای آن که حقیقتاً باورکردن این‌همه حماقت رسانه‌یی و تبلیغاتی مشکل است و آدم تا اصل خبر را نبیند باورش نمی‌شود!

 

ارگان پاسداران - قیام کار مهاجران اجاره‌ای است!

ارگان پاسداران: قیام کار مهاجران اجاره‌ای است!

 

خروجی قیام کجاست؟

ارگان ابله سپاه پاسداران در حالی این مهملات را به هم می‌بافد که فرمانده‌اش در سپاه خراسان جنوبی روز ۱۶مرداد ۹۷ با آه‌وناله اقرار می‌کرد که «مشکل مجاهدین» را داریم.

و یک نماینده همین رژیم در مجلس دارد فریاد می‌زند که عاقبت این اعتراض‌ها به جاهای خطرناکی کشیده خواهد شد. روز ۱۶مرداد ۹۷ یک نماینده رژیم در مجلس ارتجاع به اسم عبدالکریم حسین‌زاده گفت:

«مدتی‌ست که از دیماه گذشته تا به امروز اعتراضاتی را در کشور شاهدیم من یک تغییر پارادایم را در ذهن خودم تصور می‌کنم و به تصویر کشیدم از موضوع اعتراض تا همبستگی؛ یعنی این مسیری که داره طی میشه و اعتراضات شکل گرفته در درون جامعه مسیر انتهایی‌اش و ختم شونده آن کجا می‌خواهد باشه؟ اعتراضاتی که ما داشتیم و رویکردی که ما در سنوات می‌دانیم مردم نسبت به وضعیت معیشتی‌شان سیاسی‌شان فرهنگی‌شان اقتصادی‌شان اعتراض دارند وقتی که ما بیاییم خودآگاه یا ناخودآگاه این اعتراض را به بیرون از کشور و به بیرون از مرزها ارتباط بدهیم مفهوم واقعی‌اش این میشه که معترضان را ما ندیدیم در حالی‌که بایستی معترضان را دید و...».

البته آخوندها مختار هستند که قیام مردم را ببینند یا نبینند، این به خودشان برمی‌گردد اما تحمل پیامدهای این دیدن یا ندیدن را هم باید مانند این نماینده تقلبی، پیشاپیش حدس بزنند فارغ از این‌که کسی باور کند قیام کار خودی است یا غیرخودی!؟

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/30e5a289-c25a-4b8f-8f3b-287fcaab16a4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات