728 x 90

اشرف‌نشانان، صدای قیام ایران در سراسر جهان

تظاهرات اشرف نشان ها در حمایت از قیام آبان ماه
تظاهرات اشرف نشان ها در حمایت از قیام آبان ماه

طی سال‌های اخیر فشارهای بین‌المللی به رژیم نسبت به نقض حقوق‌بشر هزینهٔ‌ سرکوب را برای آخوندها بالا برده‌ است. از این رو همهٔ‌ تلاش آنان بر این است که دست از پا خطا نکنند؛

قیام سراسری آبان و سیل بنیان‌کن تودههای مردم که در یک چشم به‌هم زدن بیش از ۱۹۰ شهر میهن را در برگرفت، سردمداران نظام را چنان در هراس افکند که مجبور شدند ملاحظات را کنار بگذارند و با قساوتی کمی نظیر به سرکوب تظاهر کنندگان دست بزنند. قساوتی که هنوز ابعاد آن ناشناخته مانده‌ است.

 

اشرف نشانان توطئهٔ سکوت رژیم را به شکست می‌کشانند

اصرار آخوندها بر کتمان جنایات ضدبشری و جلوگیری از درز اخبار آنها را واداشت که از همان ساعات اولیه اقدام به قطع اینترنت کنند؛ غافل از آن که جوانان دلیر و کانون‌های قهرمان شورشی در داخل میهن با پرداخت بهای سنگین این توطئه را عقیم گذاشته و به هر طریق ممکن اخبار را به مقاومت خواهند رساندند؛‌ و چنین شد.

از این نقطه به بعد، نوبت اشرف‌نشانان بود که اجازه ندهند صدای مظلومیت مردم ایران محو گردد. آنها سکوت را جایز ندانسته و با از خود گذشتگی و تلاش خالصانه، جهان را به صحنهٔ افشاگری بر علیه مرتجعان خون‌ریز مبدل کردند؛ و نقشهٔ رژیم را نقش بر آب کرده و اجازه ندادند که بربریت آخوندها مشمول گذشت زمان گشته و به بوته فراموشی سپرده شود

غیرتمندان اشرف‌نشان طی ۳هفته کارزارهای بی‌وقفه، صدای مظلومیت مردم ایران را به رساترین وجه به‌گوش رسانده و ارادهٔ خلل‌ناپذیر آنان را برای سرنگونی نظام ضدبشری بازتاب دادند. در توصیف کارنامهٔ درخشان اشرف‌نشانان در این کارزار ملی همین بس که در اثر فعالیت‌های بی‌دریغ و خستگی‌ناپذیر آنها شمار زیادی از دولتهای جهان و شخصیتها برجستهٔ سیاسی واکنش نشان داده و کشتار و قتل‌عام رژیم را محکوم کردند.

 

کارزار جهانی و کارنامه‌ای درخشان

از جملهٔ این تلاش‌ها برپایی کنفرانس‌هایی در پارلمانهای ایالات متحده آمریکا، فرانسه و ایتالیا، برگزاری دهها رشته تظاهرات در استرالیا، انگلستان، آلمان، فرانسه، سوئد، نروژ، و دانمارک و کانادا بود که دولتهای مختلف و شخصیت‌های سیاسی برجسته از «قیام مردم ایران برای آزادی» حمایت کرده و سرکوب وحشیانهٔ قیام‌کنندگان توسط رژیم را محکوم نمودند؛ هم‌چنین شماری از سازمانهای بین‌المللی از جمله عفو بین‌الملل نیز در اثر این کارزار از قیام‌کنندگان ایرانی حمایت و رژیم را محکوم نمودند.

تلویزیون سی.ان.ان طی یک گزارش از پاریس تظاهرات بزرگ ایرانیان آزاده را بازتاب داده و نوشت: «در پاریس تظاهر کنندگان ایرانی گرد آمدند تا صدایشان را علیه آنچه که آن را قتل‌عام معترضان در ایران می‌نامند بلند کنند.آنها از دولت فرانسه خواستند رژیم ایران را به‌خاطر سرکوب اخیر محکوم کند.»

 

اشرف نشان «رسم یا «اسم»

دهه‌های متمادی است که ایرانیان آزاده با اراده‌ای خلل‌ناپذیر و مستحکم چهارگوشهٔ جهان را صحنه بازتاب صدای حق‌طلبی و آزادیخواهی هموطنان به‌جان آمدهٔ خود کرده‌اند. آنها با قلبی آکنده از عشق به ایران‌زمین، این زیباترین وطن و در پی مقصد بزرگ آزادی، سرما و گرما و همهٔ‌ سختیها را به سخره گرفته‌اند و دست از حمایت مقاومت سرفراز و پیشتاز و جوانان و کانون‌های شورشی بر نداشته‌اند. زنان و مردانی که با وفاداری و صمیمیتی که تاریخ معاصر کمتر به خود دیده، به پشتیبانی تمام‌عیار از فرزندان مجاهد و قیام پرشکوه مردم ایران پرداخته و خواست آنها را برای آزادی در کشورهای جهان فریاد می‌کنند.

انسانهای آزاده‌ای که با وجود برخورداری از امنیت و رفاه و زندگی راحت، سرفرازانه و در اوج شرافتمندی رنج حمایت و پشتیبانی از مقاومتی خستگی‌ناپذیر را بر خود هموار ٰمی‌کنند؛ تا در رنج‌های مردم دربند و محروم خود سهیم باشند؛ و نشان دهند که تا آزادی خلق و میهن از پای نمی‌نشینند.

اینچنین است که «اشرفنشان» در فرهنگ ایرانیان فراتر از اسم، به یک رسم والای مبارزاتی تبدیل شده‌ است.. انسان‌هایی که مجاهدان پایدار اشرفی و رسم آنان را نمایندگی می‌کنند؛ و در پی آنند که در پشتیبانی و پیوند با مجاهدین و مقاومت پیشتاز مردم ایران و جوانان و کانون‌های شورشی، سرنگونی حاکمیت ننگین آخوندی را محقق سازند.

به راستی این هموطنان آزاده شایسته درود فراوان بوده و باید به آنان دست مریزاد گفت و برایشان برای کارزارهای بعدی آرزوی موفقیت کرد