728 x 90

تنفر ملی از رژیم آخوندی و مزدوران خارجی‌اش

مزدوران رژیم
مزدوران رژیم

آوردن پاسداران خارجی رژیم از قبیل آدمکشان حشدالشعبی عراق و جنایتکاران حزب‌الشیطان از لبنان و مزدورانی دیگر از افغانستان و پاکستان تحت عنوان کمک به مناطق سیل‌زده، موجی از خشم و نفرت در مردم، به‌خصوص مردم مناطق سیل‌زده که با این اوباش از نزدیک درگیرند، ایجاد کرده است. این خشم و نفرت در درون رژیم هم انعکاس یافته و بحران درونی رژیم را تشدید کرده است.

 

حتی مزدوران مجلس‌نشین هم صدایشان در آمد!

در همین زمینه یکی از اعضای مجلس ارتجاع از باند روحانی به نام بهرام پارسایی در یادداشت توئیتری خود که در رسانه‌های باند اصلاح‌طلب منعکس شده، در واکنش به حضور آدمکشان حشدالشعبی در مناطق سیل‌زده نوشت: «مرز‌های کشور حرمت دارد و عبور نیروی نظامی خارجی از آن حتی برای امدادرسانی قابل‌قبول نیست. اگر با ماهیت نظامی در کشور مستقر شوند نقض قانون اساسی است و اگر بخواهند در قالب همکاری دو کشور عمل کنند، طبق اصل۱۲۵قانون اساسی، باید توافقنامه آن بعد از تصویب مجلس، با امضای رئیس‌جمهور اجرا گردد»

 

نگرانی مهره‌های باند قلابی

تاجزاده از مهره‌های باند قلابی اصلاح‌طلبان موسوم به اصلاح‌طلب نیز در یادداشتی، با اذعان به این‌که ورود مزدوران حشدالشعبی به کشور موجب نگرانی بسیاری از ایرانیان شده، به‌منظور توجیه حضور این جنایتکاران، ایجاد فضای اعتراضی موجود که آن را حساسیت عمومی می‌نامید، به گردن باند رقیب انداخت و گفت:  «مسئولیت فضای ایجاد شده کنونی در درجه نخست متوجه کسانی است که قبلاً از این سخن گفته‌اند که اگر ایرانیان از جمهوری اسلامی دفاع نکنند، حشدالشعبی عراق و فاطمیون افغانستان و... به یاری آن خواهند آمد، یا نادرست رفتار کرده‌اند و با دور زدن دولت قانونی و تحقیر آن به قدرت‌نمایی (مثلاً در ماجرای سفر بشار اسد) پرداخته‌اند».

 

دروغ‌گویی‌های استاندار خوزستان در مقابل چشم مردم!

کسی نیامده! تشریف بردند!

در برابر این اعتراضات خشمگینانهٔ عموم ایرانیان، پاسدار جنایتکار شریعتی استاندار خوزستان در تلاش برای توجیه حضور این مزدوران سرکوبگر خارجی به انکار و دروغ متوسل شد و گفت: «هیچ نیروی انسانی ای به کشور نیامده، بلکه مسئولان نیروهای عراقی به همراه ماشین‌آلات خود به کشور آمده و تشریف هم بردند»!

این در حالی است که حضور انبوه نیروهای حشدالشعبی در مناطق مختلف خوزستان، جلوی چشم مردم است و حتی تلویزیون رژیم هم صحنه‌هایی از حضور این مزدوران را نشان داده است. شریعتی در توجیه سخیف این تناقض به‌طور مضحکی گفت: «این نیروها، همه رانندهٔ بیل مکانیکی هستند که آنها با خود از عراق آورده‌اند و چون مسلماً راننده بیل مکانیکی از خود این نیروها بودند. ماشین‌آلات قیمتی بوده و آنها این حق را دارند که این ماشین‌آلات را به تنهایی دست ما ندهند».

 

عکس هم دروغ است؟!

همین استاندار جنایتکار از طرف دیگر در رابطه با رسوایی ناشی از انتشار عکسی در فضای مجازی که تروریست عراقی تحت تعقیب بین‌المللی ابو مهدی مهندس را در کنار پاسدار قاسم سلیمانی و خودش در اتاق ستاد به‌اصطلاح ستاد بحران نشان می‌دهد، به یک ضدو نقیض گویی دیگر متوسل گردید و مدعی شد که این عکس مربوط به ستاد مدیریت بحران نیست؛ اما وی نگفت که پس این عکس مربوط به کدام ستاد و جلسه است.

 

سایت‌های حکومتی نوشتند برخی‌ها این نیروها را سرکوبگر می‌دانند!

یکی از سایتهای حکومتی به نام بولتننیوز نیز به بیان مطالب سخیفی در توجیه حضور پاسداران خارجی رژیم در داخل کشور پرداخته و می‌نویسد: «برخی این‌ها را نیروهای سرکوبگر می‌دانند که حکومت و سپاه آنان را آورده تا در صورت شورش در مناطق سیل‌زده، با معترضان برخورد کنند».

سایت مزبور با وقاحت با تکذیب شورش سیل‌زدگان می‌افزاید: «کلیپ‌هایی از انتقادات تند سیل‌زدگان که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، نمی‌تواند نشانه‌ای از شورش باشد... قرار بر شورش هم باشد، در جایی که سیل مردمانش را به گِل نشانده، نیازی به نیروهای سرکوبگر خارجی نیست و به‌سادگی می‌توان آنها را کنترل کرد»!

 

خودمان سرکوب می‌کنیم! چرا خارجی؟!

در واقع حرف این سایت ضدمردمی به‌سادگی این است که: اگر شورشی هم در کار باشد خودمان سرکوب می‌کنیم و نیازی نداریم نیروهای خارجی را به کار بگیریم.

ضمن آن که این توجیهات که به‌غایت وقیحانه است، در عین‌حال گواه این است که حضور نیروهای مزدور خارجی پیش از آن که برای سرکوب مردم معترض و به جان آمده باشد، برای روحیه دادن به پاسدارانی است که هم در برابر توفان خشم و اعتراض مردم و هم در قبال کلان ضربه لیست‌گذاری سپاه پاسداران به‌شدت روحیهٔ خود را از دست داده‌اند.