728 x 90

دروغ‌درمانی آخرین گریزگاه رژیم در مرحله پایانی

سخن روز
سخن روز

کار جعل و دروغ رژیم ابعاد جهانی و بین‌المللی پیدا کرده و رو در روی دنیا خبرهایی می‌سازد که دوام آنها گاه به یکساعت هم نمی‌رسد و به سرعت توسط طرفهای مربوطه تکذیب می‌شوند:

ربیعی خبر گم شدن یک میلیارد یورو در دولت روحانی را تکذیب می‌کند، رژیم فیلمی با چهره‌های پوشیده از به‌اصطلاح جاسوسان خارجی پخش می‌کند تا قدرت‌نمایی کند، سقوط پهپادش را تکذیب می‌کند، روی علت راهزنی دریایی حرف‌های متناقض می‌زند،‌ از درونی‌ترین روابط دولت آمریکا خبرهای جعلی منتشر می‌کند و این ریل دروغ‌پردازی را پیوسته امتداد می‌دهد! از سوی دیگر به سونامی جعل خبر درباره مجاهدین به‌طور شبانه روزی ادامه می‌دهد، دروغهایی که گاه حتی مهره‌های خودش هم باور نمی‌کنند.

چرا رژیم این‌گونه آبروریزی می‌کند و در واقع در عرصه تبلیغاتی هم به خود زنی پرداخته است؟ ابعاد دروغ گویی رژیم در داخل کشور و در رابطه با مردم و در رابطه با نیروی اصلی تهدید کننده و براندازش یعنی مجاهدین از چه قرار است؟

 

روزمر‌ّگی، تروریسم و دیگر هیچ

بسیار طبیعی است رژیمی که مسألهٔ بود و نبود دارد نمی‌تواند به فکر آبرو باشد و از رسوایی بترسد. این رژیم اکنون در نقطه‌ای است که فقط می‌تواند برای از امروز تا فردایش برنامه‌ریزی کند. برای همین هم به این فکر نمی‌کند که دروغش دو روز بعد برملا می‌شود. از طرف دیگر رژیم به جز تروریسم و گروگانگیری هیچ حرف و حربهٔ دیگری ندارد. سال‌ها با این زبان با همه از مردم ایران تا کشورهای دنیا حرف زده است و متأسفانه سیاست مماشات هم در این زمینه به رژیم میدان داده است. واقعیت و حقیقت برای این رژیم در حکم سم است به این جهت از یک طرف دست به کشتی ربایی می‌زند و حتی در مورد آن رجز خوانی می‌کند تا به گمان خودش نان قدرت‌نمایی بخورد، اما از طرف دیگر در هراس از عواقب بین‌المللی مدعی می‌شود که نفتکش مورد نظر قوانین دریا نوردی را نقض کرده است و یا به‌شکل مضحکی در مورد کشتی اماراتی گفته بود توقیف کشتی به‌منظور دادن تذکر لسانی در مورد مقررات محیط‌زیست بوده است. جالب است که حتی ظریف (به‌عنوان وزیر خارجه و ویترین این رژیم) در یک روز هم شاخ و شانه می‌کشد که تنگهٔ هرمز نمی‌تواند برای دیگران امن و برای ما ناامن باشد. و در عین‌حال ادعا می‌کند که توقیف کشتی انگلیسی تلافی‌جویانه نبوده است.

رژیمی که در انظار بین‌المللی این‌گونه با رسوایی و وقاحتی مافوق تصور به دروغ و دغل و جعل و سانسور متوسل می‌شود باید حساب کرد طی این سال‌ها در چهاردیواری ایران و با مردم در زنجیر و تحت ستم ایران چه کرده است؟!

در یک‌کلام این رژیم تا به‌حال یک کلمه راست به مردم نگفته است.

به همین قیاس باید حدس زد که با مجاهدین یعنی دشمن اصلی خود و در رابطه با شیطان‌سازی آنها چه کرده است؟!

به همین علت می‌توان حدس زد رژیم به مجاهدین که می‌رسد چگونه تمام حد و مرزهای شناخته شده در دجالگری و فریب را در هم می‌شکند.

 

بالاخره پهپاد رژیم ساقط شده یا نشده؟!

دروغ همیشه ناشی از ضعف و ناتوانی است. علاوه براین در زندگی عادی نیز راستگویی و دروغگویی هر فرد یا جریانی را با سوابقش می‌سنجند. کما این‌که رئیس‌جمهور آمریکا در مورد ادعای دستگیری جاسوس های آمریکایی توسط رژیم گفته: این: «یک رژیم مذهبی است که بدجور به زمین خورده و نمی‌داند چه کند. اقتصاد آنها مرده و از این هم بدتر می‌شود. رژیم ایران یک افتضاح تمام‌عیار است.»

در قضاوت بین ادعای رژیم و ادعای آمریکا (در مورد سقوط پهپاد رژیم) این رژیم است که به‌دلیل تعادل‌قوای به‌شدت نابرابر به دروغ نیاز دارد. به‌عنوان یک نمونه و مقایسه وقتی پهپاد آمریکا مورد اصابت رژیم قرار گرفت آمریکا درصدد نفی و انکار بر نیآمد چون سقوط یک پهپاد چیزی را در معادله قوای بین آمریکا و رژیم تغییر نمی‌داد اما در اینجا این رژیم است که اگر اعتراف به سقوط پهپادش بکند بنای پوشالی اقتدارش که در اذهان نیروهای عقب مانده‌اش ساخته، فرومی ریزد.

علاوه براین رژیم سابقهٔ ممتد و طولانی در این قبیل دروغگوییها دارد. از انتشار فیلمهای جعلی در مورد پرتاب موشکهای با برد بلند تا فرستادن فضا پیما و تا انبوه دروغهای دیگر. رژیم آخوندی دروغگویی و جعل و تحریف را به یک صنعت تبدیل کرده. کما این‌که شبکه‌های اجتماعی توئیتر و فیس‌بوک و اینستاگرام و غیره تاکنون هزاران حساب جعلی متعلق به رژیم را که کارشان اساساًً دروغ‌پراکنی به‌خصوص علیه مجاهدین و مقاومت ایران بوده را مسدود کرده‌اند.

 

بیلان دروغ‌پردازیهای سیستماتیک رژیم

خبر گزاری رویترز به‌ نقل از بیانیه توئیتر نوشت: « شبکه‌ای از ۲۸۰۰حساب ناموثق را در اوایل ماه می‌ که منشا آنها رژیم ایران بود حذف کرده است

همین خبرگزاری در فروردین گذشته نوشت: فیس‌بوک ۵۱۳حساب متعلق به حکومت آخوندی را به‌خاطر رفتار هماهنگ جعلی حذف کرد.

در شهریورماه گذشته و به‌دنبال بسته شدن ۲۸۴حساب توئیتری رژیم، دبیرخانه شورای ملی مقاومت اعلام کرد: ماشین عظیم سایبری آخوندها توسط سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات با هزینه‌های کلان از اموال مردم محروم ایران و به کار گرفتن هزاران پاسدار و بسیجی و هکر وابسته به آنها اداره می‌شود و کار کرد آن گمراه‌سازی، پمپاژ اطلاعات دروغ، شیطان‌سازی علیه مقاومت و منحرف کردن جریان اطلاع‌رسانی است.

در روزهای اخیر نیز مجدداً توئیتر اعلام کرد:« چندین حساب توئیتری حکومت آخوندی از جمله یک حساب متعلق به دفتر خامنه‌ای و همچنین حسابهایی متعلق به برخی از مهره‌ها و سردمداران رژیم که به پخش اخبار دروغ و جعلی اشتغال داشته‌اند را مسدود شد.

 

حد دروغ‌پردازی رژیم؟

برای درک میزان دروغ‌پردازیهای رژیم کافیست به اسم رسمی این رژیم دقت شود!

در اسم همین رژیم دجال و ضدبشری (که سه کلمه است) یعنی جمهوری اسلامی ایران،

سه دروغ بزرگ نهفته است:

خمینی وقتی آمد گفت این حکومت آخوندی نخواهد بود،

دیکتاتوری نخواهد بود،

و من به قم می‌روم و طلبگی پیشه می‌کنم.

در روز ورود به تهران گفت شاه ایران را ویران و گورستانها را آباد کرد،

مردم ایران به چشم می‌بینند که خمینی هزار بار بدتر از شاه کرد. خمینی گفت آب و برق را مجانی می‌کنیم فقر را ریشه‌کن می‌کنیم، اسم خودش را گذاشت امید مستضعفان، اکنون جهان شاهد است که حکومت او با مردم ایران طی این سال‌ها چه کرده است. برای هموطنانی که سنشان به آن روزها قد نمی‌دهد خوب است به دروغهای خامنه‌ای و روحانی اشاره شود.

روحانی در تبلیغات انتخاباتی خود می‌گفت فقر را از بین می‌بریم کاری می‌کنیم که مردم اصلاً خودشان به‌دنبال یارانه نیایند و اعتنایی به آن نکنند، ببینید که اکنون کار مردم ایران به خوردن ملخ کشیده است.

خامنه‌ای هم گفته است که رشد علمی ما ۱۳برابر رشد علمی دنیا بوده‌است. و این در حالی است که دانشجویان پولی برای خرید کتاب ندارند و بیش از ۳۰درصد ظرفیت دانشگاهها به‌علت فقر و ناداری خالی مانده است.

یا روحانی در کتابش نوشت: ما بر سر گسترش هسته‌ای (در مدتی که از کار هسته‌ای ممنوع شده بودیم) تمام حفره هایمان را پر کردیم.

صالحی هم گفت ما در بتون ریزی در قلب رأکتور اراک آژانس را فریب دادیم.

اکنون با توجه به سؤال‌های فوق باید گفت: رژیم طی این سالیان کدام حرف راست را به مردم گفته است؟

آش این قضیه آن‌چنان شور است که اکنون بی‌اعتمادی مردم و بحران بی‌اعتمادی به ترجیع بند حرفها و مطالب همهٔ مهره‌ها و رسانه‌های دو باند رژیم تبدیل شده است. و خودشان اعتراف می‌کنند که اگر رژیم بگوید الان روز است مردم نتیجه می‌گیرند الان شب است!

 

معنی حد‌ شکنی رژیم در مورد مجاهدین

دروغ‌پردازیهای خمینی برضد مجاهدین شاخص درستی برای درک میزان دروغگویی این رژیم است:

از روز اول خمینی که خصم آشتی ناپذیر ایدئولوژیک خود را در مجاهدین دیده و شناخته بود بنای خود را با مجاهدین بر دروغ و بهتان گذاشت. از تهمت آتش زدن خرمنها تا شکنجه پاسداران و کندن پوست سر آنها تا هتاکی به بنیانگذاران مجاهدین تا به‌اصطلاح کشف ابزار و ادوات شیره کشی و قمار و انواع فسق و فجور از مراکز و دفاتر مجاهدین در شهرهای مختلف تا انواع برچسبهای فساد به پاکترین و پاکباخته‌ترین فرزندان این میهن از هیچ چیز فروگذار نکرد.

چون از همان ابتدا نقشهٔ انهدام، قتل‌عام و ریشه‌کنی مجاهدین را در سر داشت.

باز هم برای آن که به سالهای دورتر نرویم یادآوری می‌شود که پس از بالا گرفتن جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان ۶۷، و به‌خصوص پس از انتشار فایلهای صوتی آقای منتظری در این مورد که جامعهٔ ایران سراسر برانگیخته شده بودند، خامنه‌ای پلید به صحنه آمد و به مزدورانش هشدار داد که مواظب باشید جای جلاد و شهید عوض نشود. منظورش از «شهید» همان لاجوردی دژخیم بود که در تمام دنیا به‌عنوان سمبل قساوت و شقاوت شناخته می‌شود. و منظورش از «جلاد» هم لابد کبوتران خونین بال میلیشاست. میلیشیاهای ۱۳، ۱۴ساله و ۱۷، ۱۸ساله‌ای که در سال ۶۰و دهه ۶۰هرشب صدها، صدها در مقابل جوخه تیرباران قرار گرفتند.

این کاری است که طی تمام این سال‌ها این رژیم با مردم ایران و فرزندان مبارز و مجاهد آنها کرده است. اگر یک سانت و یک روز از این همه دروغ و جنایت کوتاه می‌آمد، جارو می‌شد. اما امروز که پردهٔ سیاست ننگین مماشات هم کنار رفته، جهان می‌تواند واقعیت این رژیم ضدبشری و قرون‌وسطایی را که تماماً بر پایه دروغ و فریب استوار گشته، ببیند. تا آنجا که پمپئو وزیر خارجه آمریکا هم می‌گوید« این ذات آیت‌الله است که به دنیا دروغ بگوید». این است صورت مسأله کنونی این رژیم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات