728 x 90

رئیسی و سفرهای بی‌محتوا

رئیسی ۲۲مهر به شیراز رفت، نخستین سؤال این بود: سفرهای پیشین او چه دستاوردی داشته که اکنون راهی شیراز شده؟!

رئیسی در شیراز گفت: «پیگیر طرح قطع دست دلالان و واسطه‌ها از بازار تأمین نهاده‌های دامی هستیم» «مشکل آب و تکمیل بیمارستان در حال ساخت کناره به‌زودی برطرف می‌شود»

رئیسی مدعی شد که به‌دنبال این است که سفره‌ٔ مردم وابسته به واردات و دلار و یورو نباشد. در رابطه با طرح‌هایش هم گفت: «انشاالله مجموعاً به افزایش اعتماد مردم به رفع مشکلات عزیزان به‌ویژه جوانهای عزیز انشاالله بیانجامد»

سؤال این است: پس از سفر به خوزستان چه مشکلی از مجموعه‌ٔ مشکلات مردم خوزستان حل شد؟ آیا مشکل ریشه‌یی چون آب و فاضلاب خوزستان حل شد؟ یا طرحی اجرایی آغاز به کارکرد؟ در سیستان و بلوچستان چطور؟ کدام‌یک از فهرست طولانی محرومیت‌های هموطنان ما در سیستان و بلوچستان پس از سفر رئیسی حل شد؟ سفرهای رئیسی جز هزینه‌های هنگفت و فشارهای امنیتی برای مردم ایران چیز دیگری ندارد.

یک علت سفرهای استانی رئیسی شاید برای این است که او توان سفر به اروپا و آمریکا را ندارد و در جهان به‌عنوان یک جنایتکار به‌ثبت رسیده. علت آن هر چه باشد این سفرها جز نمک پاشیدن بر زخم مردم ایران هیچ دستاوردی ندارد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2d1ebb81-c5d5-4acc-bb16-bdb64389cc29"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات