728 x 90

شبکه تو در توی چپاول و فساد و سرکوب

فساد و اختلاس وزیران
فساد و اختلاس وزیران

در پرتو جرقه‌های درگیریهای باندی، هرازگاهی گوشه‌یی از دخمه فساد و غارت و سرکوب در فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران در برابر چشمان مردم قرار می‌گیرد و دوباره در شلوغ‌بازار آخوندها و تبلیغات گوش‌خراش‌شان، تلاش می‌شود اوضاع عادی جلوه داده شود.

جدید‌ترین جرقه از درگیری یک نماینده مجلس رژیم با یک وزیر فاسد  نظام ولایت حاصل شد؛ مچ‌گیری حمیده زرآبادی نماینده رژیم در مجلس ارتجاع از یک پاسدار اطلاعاتی مأمور به خدمت در پست وزارت ارتباطات به اسم محمد‌جواد آذری جهرمی.

در این مچ‌گیری سه مورد قابل‌ توجه از فساد و سرکوب سیستماتیک در دیکتاتوری ولایت‌فقیه برملا شد

روز ۱۴آبان ۹۸خبرگزاری پاسداران موسوم به «فارس» خبر از درگیری باندی بین یک نماینده مجلس آخوندی به اسم حمیده زرآبادی با وزیر ارتباطات روحانی (آذری جهرمی) داد.

 

مورد اول: نجومی‌بگیری عشیرتی!

حمیده زرآبادی که عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارتجاع است در یک نشست خبری گفت اخیراً در مجلس سؤال‌هایی درباره برخی مسائل مالی خانواده وزیر ارتباطات و انتصاب‌های فامیلی وی مطرح کرده اما آذری جهرمی با این مستمسک که این سؤال‌ها بار امنیتی دارند، از پاسخگویی طفره رفته است، زرآبادی سپس درباره دریافت‌های نجومی یکی از بستگان آذری جهرمی گفت: «خانم ثنا اسدیان خواهر خانم وزیر ارتباطات متولد ۶۵است شما بگویید ما چند نفر بیکار در این سن و سال در کشور داریم. کارمزد او طی سه سال ۲میلیارد و۳۰۰میلیون تومان بوده که به‌طور متوسط ماهیانه ۶۹میلیون تومان است که در برخی ماه‌ها تا ۱۳۷میلیون تومان هم این کارمزد رسیده‌ است».

وی اضافه کرد: «بنده سؤالی از وزیر ارتباطات کرده بودم که آقای آذری‌جهرمی به شورای نگهبان نامه‌یی نوشته بود و گفته بود سؤال من امنیتی است. این موارد کجا امنیتی هستند».

زرآبادی به نام شخصی به اسم فاطمه صحرائیان اشاره و گفت: «اسنادی دارم که تعدادی از نمایندگی‌های ایرانسل و رایتل در جهرم به نام خانم فاطمه صحرائیان است که نام همسرش هم هادی آذری جهرمی است»

ظاهراًاین شخص همسر برادر آذری جهرمی است!

 

اندکی درباره پاسدار اطلاعاتی محمدجواد آذری جهرمی

محمدجواد آذری جهرمی یک پاسدار اطلاعاتی است که مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره «شرکت ارتباطات زیرساخت» یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رژیم است. این شرکت، کنترل کننده اینترنت ایران است!

شرکت ارتباطات زیرساخت در ایران، متصدی اصلی مدیریت زیرساخت‌های ارتباطی کشور اعم از دولتی و خصوصی است. ترافیک شبکه‌های تلفن ثابت، تلفن همراه و شبکه‌های رایانه‌ای مانند اینترنت و برخی شبکه‌های خصوصی گسترده مانند کنترل برق و نیرو، شبکه‌های بانکی، شبکه دولتی تکریم ارباب رجوع و اتوماسیون شبکه یکپارچه عدالت (قوه قضاییه) و هم‌چنین برخی شبکه‌های مدیریت نظامی بر فراز «زیرساخت»های تحت کنترل شرکت دولتی زیرساخت مبادله اطلاعات می‌کنند.

آذری جهرمی با استفاده از سهمیه ویژه حکومتی (اساسا اطلاعات و نیروی قدس) وارد رشته مهندسی برق دانشگاه صنعت آب و برق (موسوم به دانشگاه عباسپور) وابسته به وزارت نیرو شد و با استفاده از سهمیه «بسیج دانشجویی» همان دانشگاه وارد وزارت اطلاعات شد. او همان «جواد ناظری» وزارت اطلاعات است که بعدها مأمور به خدمت در وزارت ارتباطات شد. وی مدتها مدیرکل شنود و مدیرکل عملیات سایبری وزارت اطلاعات بوده است.

شرکت ارتباطات زیرساخت، متولی شبکه‌های مادر مخابراتی کشور است. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های کشور است که برای خود محوطه سازمانی و منازل مسکونی سازمانی با ورزشگاه و.... سایر تأسیسات اختصاصی دارد که مشابه آن مطلقاً در اختیار هیچ شهروند ایرانی دیگری نیست.

 

مورد دوم: شنود نماینده رژیم توسط وزیر رژیم!

در همان نشست خبری زرآبادی، وی که نماینده رژیم در مجلس ارتجاع است گفت نکته‌یی را که درباره طرح سؤال از وزیر ارتباطات (آذری جهرمی) فقط به وسیله یک تماس تلفنی به برادرش گفته بود، وابستگان وزیر ارتباطات روزنامه‌ای کردند!

زرآبادی در خصوص سؤال دوم خبرنگار فارس مبنی بر بحث شنود مکالمات وی در خصوص نطق گذشته‌اش درباره وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: «من در نطقم عنوان کردم که ما باید احساس امنیت داشته باشیم. در خصوص نطقم بنده موضوعی را مدنظر داشتیم که فقط خودم می‌دانستم و تنها با برادرم مشورت کرده بودم. برایم جالب بود که یک فرد خیلی نزدیک به وزیر ارتباطات این خبر را منتشر کرد که من نطقی در خصوص آذری‌جهرمی دارم».

آنچه که این نماینده ارتجاع می‌گوید عمق ناامنی اجتماعی در فاشیسم مذهبی ولایت‌فقیه را نشان می‌دهد که همه همدیگر را ۲۴ساعته می‌پایند! برای همدیگر شنود می‌گذارند! پیشاپیش برای یکدیگر پرونده تشکیل می‌دهند و سند جمع‌آوری می‌کنند تا بتوانند در روز موعود جنگشان با رقیب را به‌سرعت حل و فصل! کنند.

 

مورد سوم؛ توئیتی ۵۰۰هزار تومان به بالا!

در خلال گفتگوی همین نماینده ارتجاع با خبرگزاری پاسداران، خبرنگار می‌گوید: « در یکی از گزارشهایی که در فضای مجازی منتشر شده مشخص شده که سایت انتخاب مبالغی را دریافت کرده و هجمه‌هایی علیه شما (زرآبادی) منتشر کرده است. وی اضافه کرد زیرمجموعه سایت انتخاب ۵۳۴میلیون تومان درآمد در حوزه تخلفات ارزش افزوده داشته است».

زرآبادی پاسخ پاد: «اطلاعات مستند داریم که در بعضی موضوعات قیمت این توئیتها از ۵۰۰هزار تومان شروع می‌شود. وزارت ارتباطات توئیتی ۵۰۰هزار تومان برای انتشار مطالب پرداخت به افراد خاص می‌کند».

همین نماینده رژیم در اواخر نشست‌ خبری‌اش نکته‌یی می‌گوید که نشان‌دهنده دست در دست بودن تمامی عناصر باند‌های حاکم است. کما این‌که خبرگزاری پاسداران نیز بدون شک با این گفتگو در صدد تصفیه حساب باندی با رقبایش بوده که این مصاحبه را منتشر کرده است!

زرآبادی در انتهای صحبتش می‌گوید:‌ « بنده سؤالی از وزیر ارتباطات کرده بودم که آقای آذری‌جهرمی به شورای نگهبان نامه‌یی نوشته بود و گفته بود سؤال من امنیتی است».

امری که شرکای دزد را به‌خوبی نشان می‌دهد.

و آخرین نکته این‌که اکنون این دو زاده فاشیسم مذهبی حاکم بر میهن‌مان با شلوغ‌بازی و دعوت یکدیگر به مناظره تلاش می‌کنند یک پرده دیگر از خیمه‌شب‌بازی نظام را روی صحنه داغ نگهدارند تا شاید فرصتی برای چپاول بیشتر  فراهم گردد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/54b9fccc-1d82-4438-b8a1-9ce1edd61d2e"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات