728 x 90

چشم‌اندازهای ورشو

کنفرانس ورشو روز ۲۵بهمن ۹۷ پایان یافت. اولین دست‌آوردهای آن عبارت بود از:

  • همسویی جهان با مردم و مقاومت ایران
  • دشمنی با آخوندها
  • انزوای سیاست مماشات،

علی خرم، دیپلمات و کارشناس رژیم در روزنامهٔ آرمان ۲۷بهمن نوشت:

« مایک پمپئو، در کنفرانس مطبوعاتی ورشو اعلام داشت در این کنفرانس یک نفر نبود که از ایران دفاع نماید و هر چه راجع به ماهیت ایران گفتیم، هیچ‌کس مخالفت نکرد». یکی دیگر از مهره‌های باند اصلاح‌طلب به نام زیدآبادی نیز نوشت: «به‌نظر می‌رسد هدف اصلی کنفرانس... در جلسات و کارگروه‌های محرمانه و پشت پرده، پیگیری شده است».

رضا بابایی از دیگر مهره‌های باند اصلاح‌طلب هم با طعنه به باند خامنه‌ای نوشت:

«رفتار ما با کشورهای عرب، به‌ویژه عربستان (از حمله به سفارت‌خانه آن کشور تا اعلام تبریک مرگ پادشاه عربستان توسط ائمه جمعه و از تریبونهای رسمی)، بازی در زمین ترامپ و اسراییل بود». وی اضافه کرد: «هنوز نمی‌دانیم در کمیسیونهای محرمانهٔ کنفرانس (ورشو) چه گذشته است؟!».

روزنامهٔ جهان صنعت(۲۷بهمن) هم نوشت: «در کنفرانس مونیخ نیز هم‌چون کنفرانس ورشو، خطر در کمین (رژیم) است... مهم‌ترین اهرمی که واشنگتن در دست دارد، برنامه موشکی ایران و سیاست نفوذ منطقه‌ای آن در غرب آسیاست‌... آن‌گونه که از سطح مواضع اعلامی اعضای اروپایی برجام و واشنگتن پیداست، آنان یکصدا و در راهبردی مشترک برنامه موشکی ایران را عامل اصلی اختلال در نظم ژئوپلیتیکی در منطقه غرب آسیا می‌دانند که می‌تواند برای حیات سرزمینی اروپا و آمریکا و متحدان‌شان مخاطره‌آفرین باشد‌».

اکنون روشن شده آخوندها خود بیش از دشمنانشان جهان را بر ضد خویش متحد می‌کنند!

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات