728 x 90

مافیای ولایت‌فقیه

مافیایی ولایت فقیه
مافیایی ولایت فقیه

مافیا به‌طور خاص به شبکه خانواده‌های تبهکار با پس‌زمینه ایتالیایی آمریکایی به‌خصوص سیسلی، استفاده می‌شود و به‌طور عام انواع خانواده‌ها و باندهای تبهکاری فارغ از ملیت را که در جرائمی چون ارتشا، کلاهبرداری، پول‌شویی، قتل ، قاچاق مواد مخدر و... به‌صورت سازمان‌یافته درگیرند، در بر می‌گیرد.

ولی با یک نگاه به حاکمیت چپاولگر ولایت‌فقیه و اعترافهای ناگزیر رسانه‌های آن مشخص می‌شود که مافیای سیسیل و ایتالیا و.. انگشت‌ کوچک این مافیای آخوندی هم نیست.

خصیصه و ویژگی اصلی مافیای ایران این است که با اصلی‌ترین نهاد حاکمیت در بیت ولایت فقیه و کارگزاران نظام بده بستان و روابط پنهانی دارد و اصولاً کانون شکل‌گیری، پروش و گسترش آن در سپاه یا یکی از ارگانهای ولایتی و حکومتی است. در این مافیا ۴۰۰خانواده بر ایران حکومت می‌کنند و با همان ساز و کارهای مافیایی ارکان قدرت و منابع ثروت را بین خود تقسیم کرده و راه را بر «غیرخودی»ها بسته و خاطیان را مجازات می‌کنند. گردش کار نیز در این مجموعه، با پرداخت «رشوه» و دادن سهم «مقام بالاتر» انجام می‌شود.

 

پدرخوانده!

پدرخوانده در این مجموعه خود علی خامنه‌ای است و سپاه هم عامل قتل و کشتار و ترور و جنایت. این مافیا فراتر از هر مافیای دیگر اهرم دین و مذهب را در دست دارد و هر جنایتی را به اسم دین توجیه می‌کند. مافیاهای سیسیل تلاشی برای ظاهرسازی دینی و تشرع و دم زدن از آخرت و بهشت و جهنم ندارند. در یک‌کلام «دجالیت» ندارند و خودشان هم معترفند که به‌نوعی جنایتکارند. اما آخوندها با همه‌ وحشی‌گری، دزدی و جنایت،‌ برای عوام‌فریبی و بازی با احساسات و اعتقادات مذهبی مردم، ادعای «انتساب به وحی»! هم دارند.

در زیر با استناد به رسانه‌های حکومتی نگاهی به شاخه‌های مافیای هفت‌سر و هفتادسر ولایت‌فقیه در ایران می‌اندازیم:

 

مافیای واردات

«منافع واردات آن‌قدر است که تا آخرین لحظه مافیای این حوزه امید داشتند که بتوانند باز هم به کار خود ادامه بدهند اما دیگر هیچ شرکتی حاضر نیست به‌صورت مستقیم به ایران قطعه بدهد به‌خصوص قطعات های‌تک». (خبرگزاری حکومتی ایلنا ۲مرداد ۱۳۹۸)

 

مافیای بهداشت و درمان

«سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان مبارزه با فساد را از دستورات اصلی وزارت بهداشت دانست و به‌وقوع فساد ۵۰ هزار میلیارد تومانی در نظام پزشکی اشاره کرد و گفت نمی‌دانیم یک میلیارد دلار تجهیزات پزشکی را کجا هزینه کردند و چطور این هزینه انجام شده است، همچنین یادآور شد که ۸۰ میلیارد تومان هزینه رسانه‌یی علیه وزارت بهداشت صورت گرفته که این مافیای فساد قدرتمند است». (خبرگزاری حکومتی ایلنا ۲۳تیر ۱۳۹۸)

 

مافیای پسماند:

«عضو شورای شهر تهران... با اشاره به وجود مافیای پسماند در شهر تهران اظهار کرد:‌ مافیای پسماند که در گذشته تنها در انحصار ۱۸شرکت بود، در مزایده‌ها مقاومت می‌کرد و تا نیمه سال ۹۷هم اجازه ندادند که رقم قرارداد طبق خواسته شهرداری محقق شود که اگر اجازه می‌دادند به جای ۲۰۰میلیارد تومان ۵۰۰میلیارد تومان با آنها قرارداد می‌بستیم». (خبرگزاری سپاه تروریستی قدس تسنیم ۱۱تیر ۱۳۹۸)

 

مافیای ساختمان

«هر متر مربع ساخت یک ساختمان در حال حاضر به‌طور متوسط ۱.۵تا ۳میلیون تومان هزینه دارد، از ارائه همین ساختمان از سوی شبکه‌های غیررسمی با قیمت ۶میلیون خبر داد و همین سود کلان را عامل جذابیت این صنعت برای مافیای صنعت ساختمان خواند». (خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۷مرداد ۱۳۹۸)

 

مافیای سینما و تلویزیون

خبرگزاری سپاه تروریستی قدس تسنیم در مطلبی با عنوان «نقش‌فروشی در سینما و تلویزیون حقیقت دارد» از قول یک بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون نوشت: «این پدیده‌ها و معضلات حقیقت دارند. یعنی اگر عمده پیش‌کسوتان ما به نقش‌فروشی و تقسیم نقش در مهمانی‌های آن‌چنانی اشاره می‌کنند یا از رانت و مافیا رنج می‌برند، حقیقت دارند. امروز واقعاً برخی از تهیه‌کنندگان صرفاً سرمایه‌گذار در سینما و تلویزیون محتوا را قربانی کرده‌اند». (۲۷ خرداد ۱۳۹۸)

 

مافیای موسیقی

محمدعلی بهمنی، شاعر و ترانه‌سرا در مطلبی با عنوان «زورمان به مافیای موسیقی نمی‌رسد» گفت:‌ «مافیای موسیقی داریم... مافیا طوری نیست که بشناسیدش و وجود خارجی داشته باشد، اما وقتی خروجی‌اش را می‌بینید دیگر حدس نیست و دست‌هایش را می‌توانی در امور مختلف موسیقی ببینی». (خبرگزاری سپاه تروریستی قدس تسنیم ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸)

«اینگونه شد که بخشی از موسیقی نیز به مرور وجه هنری خود را از دست داد و به مقوله‌ای اقتصادی و تجاری با سودهای کلان تبدیل شد. همه این اتفاقات باعث شد موسیقی نیز مانند دیگر هنرها دچار آفتی به نام مافیا شود». (خبرگزاری حکومتی ایلنا ۱۰تیر ۱۳۹۸)

«در این میان البته یک مانع بزرگ وجود داشت و آن‌هم مافیای موسیقی بود. مافیایی که چهره‌های تازه را با هدف درآمدزایی معرفی و برای آنها تبلیغات گسترده‌یی کردند.». (خبرگزاری سپاه تروریستی قدس تسنیم - ۱۰ مرداد ۱۳۹۸)

 

مافیای آب!

«۲۰۰هزار نفر از مردم روستایی شهرستان چابهار با آن که در نوار ساحلی و کنار آب‌های بیکران عمان زندگی می‌کنند فاقد لوله‌کشی آب هستند و با تانکر آبرسانی می‌شوند؛ از ۴۳۸روستای چابهار تنها ۱۶روستا به شبکه آب و آن‌هم نه به‌صورت دائمی و بلکه جیره‌بندی دسترسی دارند و بقیه تانکری آبرسانی می‌شوند. خارج از ۲۲۰هزار نفری که به‌صورت تانکری آبرسانی می‌شوند، برای ۵۰هزار نفر جمعیت شهر چابهار که به شبکه دسترسی دارند، آب جیره‌بندی است... معضل فراگیر و جدی آب و عدم ورود و عزم جدی به آن علی‌رغم اهیمت راهبردی چابهار به‌عنوان یکی از استراتژیک‌ترین طرح‌های آینده اقتصاد ایران، توسعه سواحل مکران، خود به خود ذهن را به سمت مافیا می‌برد، مافیای آب». (خبرگزاری سپاه تروریستی قدس تسنیم - ۶ آبان ۱۳۹۷)

مافیای گردشگری و توریسم

«با این تفکر و ذهنیت، توریست به اقتصاد ما کمکی نمی‌کند. چون آنقدری که برای زیرساخت‌های این مسأله خرج می‌کنیم، درآمد نداریم. تازه آنها که درآمد دارند متصل به مافیا هستند از راننده گرفته تا غیره... ». (خبرگزاری حکومتی ایلنا ۵مرداد ۹۸)

 

مافیای سیگار

خبرگزاری سپاه تروریستی قدس تسنیم در مطلبی با عنوان «مافیای سیگار در کوچه‌پس‌کوچه‌های بازار تهران» نوشت: « معلوم نیست چه کسی قیمتها را در بازار تعیین می‌کند، قطعاً نیاز است تا علاوه بر تمرکز جدی‌تر بر ورود سیگارهای قاچاق به کشور، فکری جدی برای بازار سیگار و سودهای سرشاری کرد که این روزها بیش از هر زمانی دیگر در جیب مافیای می‌رود که خودشان را از هر قانونی مستثنی می‌دانند و زیر بار هیچ نظارتی نمی‌روند». (۲۴ مهر ۱۳۹۷)

مافیای فوتبال

«یک باز یکن سابق تیم ملی: «... فوتبال ما مافیا است... فوتبال ما این‌قدر کثیف است که دیگر ولش کرده‌اند... دوستان با تمام مافیا و سیاه بازیهایی که دارند با پول زیاد باز یکن می‌گیرند». (خبرگزاری حکومتی ایلنا ۱۹تیر ۱۳۹۸)

 

مافیای واردات کاغذ و سایر اقلام چاپ

«مشکل کاغذ، فیلم، زینک، مرکب و سایر هزینه‌های انتشار روزنامه، از عوارض فسادی ‏است که در لایه‌های مختلف مدیریتی کشور جا خوش کرده و دست واسطه‌ها را برای سوءاستفاده‌های کلان ‏باز گذاشته است. این فساد، در تمام بخش‌ها قابل مشاهده است و مافیای واردات کاغذ و سایر اقلام چاپ یکی ‏از آنهاست. متأسفانه تولید داخلی کاغذ نیز در پیچ و خم بی‌عملی‌ها تعطیل شده است‎». (خبرگزاری حکومتی مهر ۱ مرداد ۱۳۹۸)

 

مافیای کنکور

«مافیای کنکور با استفاده از روش‌های آشکار و پنهان، کتاب‌های خود را وارد کیف دانش‌آموزان می‌کنند که همه این اتفاقات در سایه قدرت مالی رخ داده است. اکثر خانواده‌های ایرانی با وجود تمام مشکلات معیشتی و مالی و اقتصادی که دارند، برای کلاس‌های کنکور فرزندان خود هزینه‌های هنگفتی صرف می‌کنند». (خبرگزاری حکومتی ایرنا ۱۶ مرداد ۱۳۹۸)

 

 

 

مافیای قیر

در زمینه نفوذ مافیای قیر و گران بودن این ماده اساسی برای جاده‌سازی، نماینده رژیم در ملایر در گفتگو با خبرگزاری مجلس رژیم گفت: «باید توجه داشت تأمین محصول قیر کار دشواری نیست، اما این‌که چرا قیمت قیر رشد نجومی داشته، دلایل مختلفی دارد. می‌توان گفت مافیای قیر باعث بالارفتن نجومی قیمت این فرآورده در ۱۰سال گذشته بوده است و برخی با واردات و صادرات قیر و بالا بردن قیمتهای ناگهانی، بازار قیر را متشنج کرده و باعث شدند قیمت قیر به رقم فعلی برسد.»

 

 

مافیای گوشت

خبرگزاری حکومتی ایسنا (۶اسفند ۹۷): «تحقیق‌های ما از منابع میدانی مطلع، آمارهای منتشر شده و اسناد به دست آمده، نشان می‌دهد که «انحصار توزیع» و «واردات و توزیع شبکه‌ای» عوامل اصلی هستند که غائله گوشت را با عبور قیمتها از ۱۰۰هزار تومان ایجاد کرده‌اند. بعد از گران شدن گوشت داخلی برای تأمین بازار، واردات گسترده گوشت گرم گوسفندی از کشورهای مختلف به‌خصوص استرالیا و روسیه آغاز شد.... بررسی اسناد بانک مرکزی هم نشان می‌دهد که تا ۱۲مهر امسال(۱۳۹۷)، تنها یک شرکت بیش از ۳۵میلیون و ۷۰۰هزار یورو ارز ۴۲۰۰تومانی برای واردات گوشت دریافت کرده بود. با وجود تمام این‌ها، فعالیت‌های شبکه‌یی برای واردات و توزیع به‌نحوی پیش رفت که گوشت قرمز ۹۲درصد گران شد.»

شبکه مافیایی گوشت ـ یعنی پاسداران و حافظان اصلی نظام ـ برای کسب سریع سودهای میلیاردی سه قدم برمی‌دارند:

در گام نخست گوشت زنده را به خارج می‌فرستند چون کشورهای حاشیه خلیج و عراق خریداران خوبی برای گوشت گوسفند ایرانی به‌خاطر کیفیت آن هستند و۲برابر پول بابت آن پرداخت می‌کنند.

در گام دوم با غوغا و هیاهو شایعه کمبود گوشت را به سرعت منتشر کرده و فضا را برای بالا بردن قیمت گوشت داخلی ـ با فریب و بهانه تحریم و یا قاچاق گوشت به خارج ـ آماده می‌کنند.

و در گام سوم با واردات گوشت از رومانی، روسیه و قرقیزستان با کیفیت درجه دوم و سوم و فروختن آن به مردم با قیمت بالاتر از صد هزار تومان به سودهای میلیاردی می‌رسند.

 

مافیای خودرو

به اعتراف رئیس سابق تحقیق و تفحص از خودروسازی، صنعت خودرو سازی کشور «در دست۸۰نفر از خواص!» است و «نباید ریشه این مافیا را در میان مردم عادی یا کسبه جستجو کرد. این‌ها جزء خواص هستند و باید پرده از چهره این افراد برداشت و حاشیه امن این افراد را برهم زد». (علی علی‌لو در گفتگو با برنامه رادیو حکومتی بدون خط خوردگی ـ ۱۸اردیبهشت ۹۸)

منظور از «خواص» پشت پرده کاملاً روشن است، آنها عناصر و شرکت‌های حکومتی و یا تجار غارتگر وابسته به نظام هستند که با گرفتن ارز دولتی اقدام به وارد کردن خودرو می‌کنند، اما به‌ گفته از یک کارشناس حکومتی به نام علیرضا حیدری «به وقتش خودرویی را که با x ریال وارد کرده بودند با ده برابر قیمت فروختند». (ایلنا ۱۹فروردین ۹۸)

مافیای خودرو برای کسب سودهای نجومی به‌راحتی با جان مردم بازی می‌کند. تا آنجا که رسانه‌های حکومتی از مافیای «پراید» با عناوین «داعش آهنین»، ارابه‌های مرگ و تابوتهای چرخدار یاد می‌کنند.

 

مافیای مواد مخدر

سپاه پاسداران و نیروی تروریستی قدس با در اختیار داشتن راههای ترانزیت، بنادر، مرزهای هوایی و دریایی امکان جابه‌جایی حجم بسیار بالای مواد مخدر در کشور را دارند. سپاه پاسداران همچنین با راه‌اندازی زیر مجموعه‌ها و شرکت‌های پوششی به پخش مواد مخدر به اروپا، آسیا و آسیای جنوب شرقی مبادرت می‌کنند و با بکار‌گیری حزب‌الشیطان در لبنان و همکاری با مافیای قاچاق در آمریکای لاتین به‌عنوان یک شبکه گسترده بین‌المللی تهیه و توزیع مواد مخدر کارشان را پیش می‌برند.

اثبات‌کننده این ادعا ویدیویی است که در آن پاسدار «محسن رضایی» به‌صراحت اعتراف می‌کند که مسئولان دولت در تجارت پرسود مواد مخدر نقش دارند. این ویدیو به سفر پاسدار محسن رضایی به سنندج در سال‌ها قبل مربوط می‌شود که در آرشیو استانداری استان کردستان وجود داشته است. پاسدار رضایی در این ویدیو به‌صراحت اعتراف می‌کند: «مرزی که قاچاق مواد مخدر از آن صورت می‌گیرد مرز معینی است اما به‌دلیل این‌که دولتیها در این کار نقش دارند این قاجاق از بین نمی‌رود و تنها زمانی قاچاق مواد مخدر در کشور ریشه‌کن می‌شود که «ارتباط نهاد قدرت با قاچاقچیان مواد مخدر» قطع شود.

 

 

چون نیک بنگری...

اگر این لیست را با جستجو در رسانه‌های خود رژیم ادامه دهیم خواهیم دید مافیای ولایت‌فقیه هیچ جای آبادی در این کشور باقی‌ نگذاشته و در همه ارکان و اقسام اقتصادی اجتماعی فرهنگی سیاسی هنری و... ریشه دوانیده است.

می‌شود به انواع و اقسام مافیاهای دیگر مثل مافیای شکر، مافیای لوازم‌التحریر، مافیای قاچاق سوخت، خاک، مواد مخدر و... هم اشاره کرد.

واقعیت این است که در نظام آخوندی و بیت خامنه‌ای «چون نیک بنگری همه تزویر می‌کنند» و فساد سراپای این رژیم را فراگرفته است.

در نتیجه تنها راه علاج و خلاصی از این مجموعه تروریستی، دستگیری، حسابرسی و محاکمهٔ نظام مافیایی کشور است. درست مانند بقیه سازمانهای مافیایی که بعد از محاکمه تازه معلوم شد چه بودند، چه کردند. و چه در سر داشتند...

و این مهم قبل از سرنگونی تمامیت نظام ولایت ممکن نیست. بی‌تردید در ایران آزاد فردا اولین و مهمترین کار یک حکومت مردمی حسابرسی و محاکمهٔ تمامی ارگانها و سرانگشتان مافیای ولایی خواهد بود.