728 x 90

نمایش روحوضی یک سرجلاد

به حرفهای دختر آخوند رئیسی در یکی از شوهای تبلیغاتی‌اش گوش کنید:

مجری تلویزیون: بزرگترین نقطه قوت آقای رئیسی چیه؟

دختر رئیسی: خیلی مهربانن، خیلی مهربانن

مجری: اگه بخواهید یک نقطه ضعف هم از ایشون به ما بگید

دختر رئیسی: آن هم خیلی مهربانن، خیلی رئوفن. .

این رئوف مهربان همان سرجلادی است که در تابستان ۶۷، طی چند روز سی هزار زندانی سیاسی را به چوبه‌های دار سپرده است. این همان بی‌رحمترین عضو هیأت مرگ خمینی است که با آقای منتظری سر اعدام چند صد نفر بیشتر، چانه می‌زد. این همان سردژخیمی است که از زندانیانی که دوران محکومیتشان تمام شده بود و از زندانی فلج و بیمار هم نگذشت. عجب رئوف مهربانی که در کارنامه‌اش جز با درفش و داغ و دار سر و کار نداشته است. حالا ادعای دیگری را از خود آخوند رئیسی بشنوید:

آخوند رئیسی، تلویزیون رژیم:

«یکی از مسایل مهم و دغده‌های جدی معیشت مردمه، اشتغال و مسأله رفع بیکاری از مردمه، این کارها نه در شعار در عمل ما اجرا کردیم در کشور کاملاً قابل انجامه با همین امکاناتی که کشور بحمدالله ازش برخورداره، با همت مسئولان و مدیران»

می‌گوید ما اجرا کردیم. راستی کجا اجرا کردی؟ در زندانهای اوین وکهریزک یا در راهروهای مرگ؟ این جلاد عمامه‌دار نه از تحصیلات دبیرستانی و حوزوی برخوردار است و نه کارهای مدیریتی را تجربه کرده است. آنچه که او تجربه کرده قتل‌عام است و اعدام و کشتار. سریال ادعاهای این جلاد هم‌چنان ادامه دارد:

آخوند رئیسی، تلویزیون رژیم:

«کشورمون کشور انتخاباته، باید کشور بر پاشنه اجرای قانون بگذره، هیچ‌کس حق نداشته باشه قانون رو نقض کنه، تحت هیچ شرایطی، با هیچ ارتباطاتی با ثروت و قدرتی، اصلاً قانون گرایی جلوه اجرای عدالته»

ادعای مهربانی و سابقه اجرایی کم بود قانونگرایی هم به آن اضافه شد. این آخوند جانی در حالی دم از قانون می‌زند که خودش حتی به قوانین همین رژیم هم پایبند نیست. همزمان هم رئیس قوه قضاییه است و هم کاندید ریاست جمهوری. باقی قانون شکنیهای این جماعت هم بر کسی پوشیده نیست. خلاصه این‌که از همین نمایشهای روحوضی می‌توان دریافت که با چه موجود دجالی مواجهیم. رأی من سرنگونی، مهر بطلانی است بر تمام این نمایشهای مضحک و مهوع.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/020fb077-25b6-4b55-a177-f848bb0c53a6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات