728 x 90

نه به ‌روحانی!

حسن روحانی، رئیس رژیم رکورددار اعدام و بانکدار مرکزی تروریسم

نه به روحانی
نه به روحانی

حضور روحانی در سازمان ملل تناقض آشکار با اهداف این سازمان و اعلامیه جهانی حقوق‌بشر

سازمان ملل جای آدمکشان و حامیان تروریسم و جنگ‌افروزانی هم‌چون آخوند حسن روحانی نیست که در تمام جنایات و جنگ‌افروزیها و کشتار فاشیسم مذهبی نقش مستقیم داشته است.

در تعریف سازمان ملل ‌متحد آمده است: «سازمان ملل ‌متحد سازمانی بین‌المللی است که در سال ۱۹۴۵ میلادی تأسیس و جایگزین جامعه ملل که در ۱۰ژانویه ۱۹۲۰ تأسیس شده بود... این سازمان در پایان جنگ جهانی دوم و از سوی کشورهای پیروز در آن جنگ شکل گرفت و سازمان و روال حاکم بر فعالیت آن نشان از شرایط جهانی بعد از جنگ دوم دارد...».

با این توضیح می‌توان نتیجه گرفت سازمان ملل حاصل خون میلیونها انسان بی‌گناه است که در تنور جنگ‌افروزی ناشی از جاه‌طلبی‌های هیتلر و فاشیسم قربانی شدند و نباید اجازه داد نظام‌هایی مشابه فاشیسم هیتلری بتوانند از همین ظرف و امکان بین‌المللی در جهت توسعه، جنگ‌افروزی و کشتار انسانهای بی‌گناه سوء‌استفاده کنند. اما متأسفانه می‌بینیم که در قرن ۲۱ کسانی از تریبون این ارگان بین‌المللی استفاده می‌کنند که با همان الگوی فاشیسم هیتلری، منطقه و جهان را به آتش کشیده‌اند.

 

حسن روحانی نماینده رسمی فاشیسم مذهبی

سال گذشته شصت و پنجمین قطعنامه محکومیت رژیم آخوندی به‌خاطر نقض حقوق‌بشر در عالیترین مرجع بین‌المللی به‌تصویب رسید.

آخوند حسن روحانی ۱۶مرداد ۹۸ در تلویزیون رژیم به‌صراحت گفت: «این‌که ما یک پهپاد مدرن آمریکایی را بزنیم یک هنر است این‌که ما این پهپاد را با موشک خودمان بزنیم هنر دوم است این‌که این پهپاد را با سیستم راداری خودمان سرچ کنیم هنر سوم است این‌که ما این پهپاد را بتوانیم با سیستم خودمان لاک کنیم و قفل کنیم هنر چهارم است این هنر است برای ما خب این برای ما بسیار ارزشمند است اونوقت ما پهپاد آمریکایی را می‌زنیم خب یک لذت دیگری دارد برای ما»!

فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران منطقه را به آشوب کشیده و صلح جهانی را با خطر جدی مواجه ساخته است. سربازان جنایتکار خامنه‌ای و قاسم سلیمانی و حسن روحانی و جواد ظریف در کشورهای منطقه و به‌طور خاص در سوریه، عراق، یمن و لبنان و افغانستان همین خط را به پیش می‌برند و تأسیسات نفتی کشورهای همسایه را با شلیک موشک از کار می‌اندازند و به این عمل خود افتخار می‌کنند.

آخوند حسن روحانی همان کسی است که به دامن زدن و استمرار جنگ ویرانگر ۸ساله ایران و عراق به‌عنوان نماینده خمینی در ستاد جنگ رژیم افتخار می‌کند. کما این‌که به لذت بردن از نابود کردن پهپاد آمریکا با موشک‌های ایرانی افتخار می‌کند و کشورهای منطقه و جهان را به داشتن چنین توانی تهدید می‌کند.

وی روز ۵تیر ۹۸ نیز به دستبوسی سپاه پاسداران پرداخته و در مورد سقوط پهپاد آمریکایی در خلیج‌فارس گفته بود: «من دست همه آنهایی که این صنعت داخلی را در وزارت دفاع ساخته و آنهایی که از این ابزار در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌خوبی استفاده کردند، می‌بوسم».

آخوند شیاد حسن روحانی مردم ایران را نمایندگی نمی‌کند. این آخوند به‌مدت ۱۶سال دبیر شورای عالی امنیت رژیم بوده و در همه طرح‌های تروریستی اجرا شده از جمله ترور دکتر کاظم رجوی، برادر مسعود رجوی، رهبر مقاومت ایران، در ژنو نقش داشته است.

اینک رژیم ضدایرانی ولایت فقیه در مرحله سرنگونی برای مقابله با قیام و فوران خشم مردم ایران که خواهان سرنگونی تام و تمام این رژیم هستند، با آوردن آخوند جنایتکار ابراهیم رئیسی در رأس قوه قضاییه به تشدید شکنجه و اعدام روی آورده و در بن‌بست بی‌راه‌حلی ناشی از تحریم و طرد جهانی، بر طبل باجگیری اتمی و تروریسم و جنگ‌افروزی می‌کوبد.

حسن روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور این دیکتاتوری تروریستی و رکورددار اعدام در جهان، باید مثل خامنه‌ای و ظریف تحریم شود و به‌خاطر مشارکت در جنایات ارتکابی فاشیسم مذهبی، در یک دادگاه بین‌المللی محاکمه و به عدالت سپرده شود.

حاصل چهل سال حاکمیت استبداد مذهبی برای اکثریت قاطع مردم ایران چیزی جز فقر و فلاکت نبوده است که یکی از عاملان اصلی آن آخوند حسن روحانی است. بحران ساختاری اقتصادی، هزینه‌های سرسام‌آور نظامی و امنیتی، چپاول و غارت اموال مردم و سرمایه‌های کشور، بحران بی‌آبی و تخریب طبیعت و محیط‌زیست، فساد به شدّت نهادینه شده، گسترش رانت، صعود نرخ تورّم، افزایش قاچاق، بیکاری، زندگی‌اشرافی صاحبان قدرت و ثروت که در برجهای «لاکچری» و مناطق مولتی میلیاردی زندگی می‌کنند و تشدید شکاف طبقاتی، سیاهچاله‌ای از فقر، بی‌خانمانی، تنگدستی و فلاکت برای مردم ایران و به‌ویژه برای نیروهای گوناگون کار ایجاد کرده که به‌طور روزمرّه میلیونها مردم زیر خط فقر را قربانی می‌کند.

بنا بر شاخص نرخ رشد اقتصادی، جامعه ایران در سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۵درصد فقیرتر از سال ۲۰۱۷ شده و برای سال ۲۰۱۹ فقر عمومی بیش از ۶درصد نسبت به سال قبل افزایش خواهد یافت.

گزارش آوریل ۲۰۱۹ مرکز آمار رژیم حاکی از رسیدن نرخ تورّم نقطه به نقطه به بالای ۵۲درصد(ابرتورّم) است و اعلام کرده که سطح عمومی قیمتها در آوریل سال ۲۰۱۹ بیش از ۵۲درصد نسبت به آوریل سال قبل افزایش یافته است.

در ۳ماهه اول سال ایرانی با وجود تعطیلات نوروزی و سایر تعطیلات بیش از ۳۶۰حرکت اعتراضی صورت گرفته است.

بر اساس آمار ثبت شده توسط سازمان مجاهدین خلق ایران، در ماه جولای امسال حرکتهای اعتراضی افزایش نسبی نسبت به ۳ماه اول سال را نشان می‌دهد. طی این ماه دست‌کم تعداد ۲۶۷حرکت اعتراضی در ۷۸شهر، روستا و منطقه صنعتی ـ تجاری شکل گرفته است.

جهت‌گیری حرکتهای اعتراضی، به‌رغم تفاوت خاستگاه اجتماعی نیروهای شرکت‌کننده در این حرکتها، علیه تمامیت حاکمیت بود و کانون‌های شورشی در آن مداخله مؤثر داشتند.

حرکتهای اعتراضی با شعارهای «رو به میهن، پشت به دشمن، سوریه را رها کن، فکری به‌حال ما کن! دشمن ما همین جاست، دروغ میگن آمریکاست...» شکنندگی، سستی و عدم‌مشروعیت تمامیت رژیم ولایت ‌فقیه را برملا می‌سازد.

خانم مریم رجوی در ۳۱خرداد ۹۸ گفتند:

«آخوندها بیش از هر چیز از تغییر به‌دست مردم و مقاومت ایران و مجاهدین خلق ایران می‌ترسند. درست در همین نقطه، روشن می‌شود که دیکتاتوری دینی در رویارویی با مقاومت، گرگ کاغذی است و سرنوشتی جز همان سرنوشت دیکتاتوری شاه ندارد. این خواست مردم ایران است. بی‌تردید دیکتاتوری لرزان آخوندی در برابر مقاومت و قیام ملت ما و ارتش بزرگ آزادی دوام نمی‌آورد».

تظاهرات ۲۴سپتامبر ایرانیان در نیویورک، نه بزرگ به آخوند حسن روحانی است. فریاد اعتراض و دادخواهی مردم ایران و بازتاب اراده قیام‌آفرینان و کانون‌های شورشی، برای سرنگونی این رژیم ضدبشری و برقراری آزادی و حاکمیت مردم است.

شورای ملی مقاومت ایران راه‌حل عملی برای سرنگونی رژیم حاکم بر ایران و دستیابی به یک جمهوری آزاد و برابر را عملی و ممکن می‌داند. ملّت ایران و مقاومت سازمان‌یافته آن این توان را دارند.

قیام سراسری و گسترده مردم ایران قادر است رژیم ضدمردمی و ضدایرانی ولایت فقیه را به زیر بکشد و حاکمیت مردم را برقرار سازد.

تظاهرات ایرانیان علیه حضور حسن روحانی در سازمان ملل در نیویورک انعکاسی از این خواسته مردم ایران است که سرنگونی تام و تمام رژیم ولایت فقیه را اراده کرده‌اند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/58252d67-0863-4bb5-971e-ace83eb9e9df"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات